Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lefeküdtem egy lánnyal! Szűz...

Lefeküdtem egy lánnyal! Szűz vagyok még? [Lány vagyok]

Figyelt kérdés
2013. febr. 17. 14:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
volt neki farka? járt benned farok? akkor szerinted?
2013. febr. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Inkább leszbi,mint szűz.Ha farok nem járt még benned,akkor még szűz vagy.
2013. febr. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
76%
Ha nem történt behatolás farokkal, akkor még szűz vagy.
2013. febr. 17. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
46%

Hogy feküdtél le lány létedre egy lánnyal?

És, hogy szűz vagy-e? Igen még szűz vagy.

Egyébként hány éves vagy?

2013. febr. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
95%
Ha augusztus 24. és szeptember 23. között születtél akkor az a rossz hírem akadt, hogy örökre szűz maradsz.
2013. febr. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
19%
Gratulálok... szégyen!
2013. febr. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
87%
Valójában nem vagy szűz, mert nem vagy "érintetlen". Ugyanis a fogalom pontos jelentése: nemi érintetlenség. Az egy dolog, hogyha nincs behatolás, akkor a szűzhártyád ép.
2013. febr. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 nagyontamas válasza:

Szűznek szűz vagy, de nem vagy szűzies!


Egyébként meg alig érdekel ez ma már valakit, kivéve tán a szüleidet. Bár nagy tétekben mernék fogadni, hogy a leszbi kapcsolatodon nehezebben tennék túl magukat, mint azon, ha szexelnél egy fiúval.

2013. febr. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim válasza:
24%
Szerintem a válasz azon múlik, hogy mivel "játszottatok", ha volt ilyen az érintkezéskor. Nem kell ahhoz férfi nemi szerv, hogy szüzességünket elveszítsük. A vibrátor és társai is alkalmasak erre. A leszbikus kapcsolatról pedig csak annyi a véleményem, hogy semmit sem számít, hogy nő vagy férfi a partner. Mindent ki kell próbálni, hogy tudjuk később, mi is a jó nekünk igazán. Ne törődj a kritizáló, konzervatív megjegyzésekkel. :)
2013. febr. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim válasza:
100%

Rengeteg lány van, aki "tartogatja a szüzességét" annak a szerencsétlennek, akivel majd "szűzként" elveteti magát, miközben már a behatoláson kívül minden létezőt kipróbált már a szexben. A múltkor volt egy csaj a rádióban, aki elmondása szerint minden hétvégén több pasit is lecumiz a diszkóban félrészegen, de még szűz odalenn.

Ezeket hívják "szűzku.vának".

2013. febr. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!