Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Srácok! Nektek nem kellemetlen...

Srácok! Nektek nem kellemetlen, ha kinyaljátok a barátnőtöket?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A barátommal 1 hónapja járok, de már régebb óta alakult köztünk a dolog. Múltkor mikor együtt voltunk, volt orál, de mikor ő is akarta, én nem engedtem, pedig már máskor is szerette volna. De valahogy attól tartok, megundorodik tőlem vagy nem tudom. Nem arról van szó, hogy nem lennék ápolt, mert persze az vagyok, de mégis félek kicsit tőle :(


2013. ápr. 10. 21:07
 1/5 anonim válasza:
Ha szeretné engedd meg neki! :D Én is ki szoktam nyalni a bárátnőmet és elég nagyokat szokott sóhajtozni :D
2013. ápr. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, a pasik olyanok, mint a kutyák, mindig nyalnának, odavannak érte :) nem fog megundorodni.
2013. ápr. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
feleslegesen felsz :D
2013. ápr. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
még ha rossz is az ízed, ha tényleg szeret a barátod akkor megcsinálja. Ugyanez volt barátnőnél első 1-2 alkalom után még ki kellett mennem hányni (:'D), de utána "megszoktam" és már a gyomrom se fordul fel egy ilyen után^^
2013. ápr. 10. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ne félj. ha van lehetőséged kicsit zuhanyozgasd le előtte azt a részt. pl ne pisilés után nyaljon azért....


nálunk mikor járni kezdtünk a férjem félt tőle hogy nem fog tetszeni neki és akkor megbánt engem.


1. nem bántott volna meg.

2. tetszett neki és azóta is imádja:)


szóval no para:)


27/N

2013. ápr. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!