Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nem sikerült elvenni barátnőm...

Nem sikerült elvenni barátnőm szüzességét?!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Először is, bocs a hülye cím megfogalmazásért, de rövid, tömör és gyors akartam lenni (és ilyen címekre ti is jobban írtok)

Szóval, én és a barátnőm mind a 2-en szüzek vagyunk még. Én 20, ő pedig 21 éves. Már majdnem 9 hónapja járunk. Nemrég megleptem egy "mindenhol rózsaszirom, a szoba tele mécsessel és egy pezsgővel" amíg ő fürdött. Utána történtek amiknek történniük kellett. Vagyis nem...

Mivel nagyon szeretem, megfogadtam, hogy figyelni fogok rá mikor ott leszünk, hogy lefekszünk, minél kevesebb fájdalmat akarok neki okozni. Ez pont fordítva sült el. Párszor megpróbáltam behatolni (5-6x), nem úgy mint aki neki esik.. és azt mondta, hogy nagyon fáj neki. Mondtam, hogy nem lesz semmi baj. De azt mondta végül, hogy halasszuk el holnapra. Nos azóta semmi nem történt, eltelt már 1 hónap is lassan. Ha felhozom a témát, hogy akkor este? (mindezt aranyosan), Akkor azt kapom általában az utóbbi időben, hogy mit kell ezt ennyiszer mondogatni? A legjobban az fáj az egészben, hogy odafigyeltem rá, megígérte, azóta sincs semmi, megleptem ilyen romantikus dolgokkal, és még nekem támad. Nem értem egyszerűen. Ja pár napra rá mondtam neki, hogy lehet ezt nem lassan kell csinálni, hanem egy határozott gyors mozdulattal. Mit kaptam? "Hát igen, nem kellett volna annyit bénázni". Összetörtem, ennyire nem kellenék?



2013. ápr. 12. 14:50
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
83%
Még magadat ostorozod? Megpróbáltad, nem jött össze, ez van... Inkább a barátnőddel van a gond.
2013. ápr. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
75%
Hát ezt baszhatod. Vagyis nem...
2013. ápr. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
De mit tegyek, hogy végre lefeküdjünk? Még mielőtt valaki nekem esik: nem csak azért vagyok vele együtt!
2013. ápr. 12. 14:55
 4/34 anonim ***** válasza:
40%
A barátnőd szűkebb mint egy cézium atom egyötöde, erre még téged hibáztat??
2013. ápr. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
14%
Na lányok, itt a bizonyíték, miért nem érdemes szintén szűz pasival elveszteni..
2013. ápr. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
100%

Egy darabig csináld azt, mit a korábbi 9 hónapban csináltatok (gondolom nem csak kézfogás meg csók volt). A "nem kellett volna annyit bénázni" nem biztos, hogy csak rád vonatkozik ám. Egyébként nem olyan könnyű a behatolás, egyrészt mivel neked sincs még tapasztalatod, másrészt a lánynak minimum hagynia, jobb esetben segítenie kell. Azzal, hogy ellazul, azzal, ahogy helyezkedik, stb. Lehet, hogy nem volt biztos még magában, lehet, hogy megijedt, begörcsölt, ez megmagyarázza a te nehézségeidet és az ő fájdalmát is.

Csak hogy tudd, egy lánynál azért ez nem olyan, hogy "tartozásból" képes legyen rá. Tehát azért mert meglepted a romantikával, vagy mert "megígérte". Szerintem fél, és minél inkább felhozod neki a témát és sürgeted, annál inkább ellenérzései lesznek. Ha igazán szereted, akkor felejtsd el egy időre ezt a "feküdjünk le végre" dolgot, a konkrét aktus nélkül is lelhetitek örömötöket egymás testében.

2013. ápr. 12. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:

Már jó ideje pettingelünk, ezért is szeretnék tovább lépni a kapcsolatunkban egy magasabb fokra.


Köszönöm ezt a kedves hozzászólást, hogy na lányok, itt a bizonyíték, hogy miért nem kell elveszteni egy szűz pasival - bocs ez eleve így lenne normális minden ember számára, hogy mind a ketten az elsők vagytok a más életében!


Behatolással nem lett volna gond. Hülyén fogalmazva, de éreztem hogy merre kellett volna dugni/nyomni a farkamat. Minden egyes próbálkozásnál, akár lassan csináltam, vagy akár egy beszélgetés közepette hirtelen szerettem volna, ő gyorsabb volt és a combjaival erősen közrefogott így esélytelen volt, hogy tovább nyomjam.

2013. ápr. 12. 15:13
 8/34 anonim ***** válasza:
95%

a kérdező a hülye. már bocsánat.


az a felfogás amit az előttem lévő írt

"ezért nem kell szűz pasival elveszteni" meg egy még hülyébb felfogás. Ha neked ehhez tudás kell, akkor gond van. Úgy válaszolsz, mint egy 8 általánosos tudatlan ember, aki olyat tanult, amit egy normális ember már alapon tud. (tapasztalat nélkül is.)


Amiket egy 15 éves is tud:

- Izgasd fel annyira amennyire tudod, nőknek kell az előjáték, 2 perc smaci/tapi után ne akarjátok az ágyban folytatni.

- Remélem eszedbe nem jutott rögtön betenni neki... Ez kb olyan mint ha a seggedbe valaki be próbálná dugni az öklét. Fokozatos tágítás miatt kellenek a kezeid...

- Harmadik dolog ami még fontos, hogy jobb ha a nő nem fél, vagy nem feszült. Erre rengeteg megoldás létezik. Legjobb dolog az ha bízik benned, mert tudja hogy azt csinálod amit kell. De erre vannak fizikai dolgok is, amik segítenek neki ellazulni. (pl. feszültségpont masszírozás).


Neked most lehet gond, hogy ő szűk és legszívesebben örülnél neki ha nem lenne az, de hidd el, ha bejutsz olyan élményben lesz részed, amiben később sohasem.


"hanem egy határozott gyors mozdulattal"


Ez is megoldás, de ez egy gyors horibilis fájdalommal jár. Az is lehet, hogy miután kiszakad, hagyni fogjátok a dolgot, mert fájni fog neki. Emiatt.

2013. ápr. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg nem vonzódik hozzád, és lehet hogy eddig sem vonzódott. "Akarom veled, de most ne" szitu.
2013. ápr. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
azt mondta akkor, hogy bedugom kihúzom és kész. Mondtam neki, hogy ez nem úgy működik, hogy bedugom kihúzom és kész, azt "be kell járatni". Meg hogy utána úgyis fájni fog neki és úgysem szeretné folytatni. Már fel se mertem hozni a témát, hogy minimum lenne szerintem a 2-3 menet.
2013. ápr. 12. 15:26
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!