Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nem sikerült elvenni barátnőm...

Nem sikerült elvenni barátnőm szüzességét?!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Először is, bocs a hülye cím megfogalmazásért, de rövid, tömör és gyors akartam lenni (és ilyen címekre ti is jobban írtok)

Szóval, én és a barátnőm mind a 2-en szüzek vagyunk még. Én 20, ő pedig 21 éves. Már majdnem 9 hónapja járunk. Nemrég megleptem egy "mindenhol rózsaszirom, a szoba tele mécsessel és egy pezsgővel" amíg ő fürdött. Utána történtek amiknek történniük kellett. Vagyis nem...

Mivel nagyon szeretem, megfogadtam, hogy figyelni fogok rá mikor ott leszünk, hogy lefekszünk, minél kevesebb fájdalmat akarok neki okozni. Ez pont fordítva sült el. Párszor megpróbáltam behatolni (5-6x), nem úgy mint aki neki esik.. és azt mondta, hogy nagyon fáj neki. Mondtam, hogy nem lesz semmi baj. De azt mondta végül, hogy halasszuk el holnapra. Nos azóta semmi nem történt, eltelt már 1 hónap is lassan. Ha felhozom a témát, hogy akkor este? (mindezt aranyosan), Akkor azt kapom általában az utóbbi időben, hogy mit kell ezt ennyiszer mondogatni? A legjobban az fáj az egészben, hogy odafigyeltem rá, megígérte, azóta sincs semmi, megleptem ilyen romantikus dolgokkal, és még nekem támad. Nem értem egyszerűen. Ja pár napra rá mondtam neki, hogy lehet ezt nem lassan kell csinálni, hanem egy határozott gyors mozdulattal. Mit kaptam? "Hát igen, nem kellett volna annyit bénázni". Összetörtem, ennyire nem kellenék?



2013. ápr. 12. 14:50
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
100%
egyébként első 15:56 jól mondja, érdemes szakembert megkérdezni, mielőtt valami rossz érzet társul a dologhoz.
2013. ápr. 12. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:
akkor mindenképp érdemes először ujjazni? Nem szeretném, ha az ujjamtól szakadna el neki, azt akarom, hogy mással..
2013. ápr. 12. 16:16
 23/34 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyan aranyos volt tőled mármint a rózsa pezsgő stb.. igen neked ezek után elég kellemetlen lehetett nem mondom nekem is fáj azt első mikor bedugta és utána még eléggé fájt mikor aznap még csinálta elhiszem h a barátnőd fél én is féltem és fájt is de nem téged kéne hibáztatni , talán mutasd meg neki itt mi miket írtunk és lehet jobb belátásra tér. Am az ujjazás nem kell féltetlen engem se ujjaztak meg előtte
2013. ápr. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
100%
Én már nem vagyok szűz, de annyira szűk vagyok, hogy ha nem ujjazna a barátom szex előtt akkor nem is sikerülne a dolog (bizonyos pózokban emiatt be sem tudja rakni). Ha tényleg fontos neked a lány, akkor ne problémázz már ilyen hülyeségeken...
2013. ápr. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
100%
Ebben az esetben szerintem is fontos, hogy legalább az ujjazást elfogadja. És tényleg hülyeség, már megbocsáss, hogy ne az ujjaddal szakítsd el, hanem mással. Még ha el is szakítod az ujjaddal, az sem jelenti, hogy ha utána rátértek a mással valóra, nem fog neki fájni.
2013. ápr. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
49%
Én úgy érzem, csak te akarod, de nagyon. Ez viszont kezd már önzőségbe átmenni.
2013. ápr. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
74%

Mégis miért akarod ennyire nem újjal?


A szüzesség elvétel nem arról szól, hogy újjal vagy nem azzal. Mellesleg ez nem is szűzhártyán múlik, mert ha ő kilyukasztja magát akkor már nem szűz?


Ne legyél már ennyire ostoba...

2013. ápr. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
100%
-.-" már én is hülye vagyok. Nem újjal hanem ujjal. -.-"
2013. ápr. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:
azóta próbálkoztunk, az sem jött össze. Próbáltam volna határozott lenni, de most meg velem adódott baj. A sok bénázás kissé illúzió romboló volt és a merevedésemnek annyi is volt, utána meg nehezen állt fel, de az se sokáig...
2013. ápr. 15. 06:51
 30/34 anonim ***** válasza:
Akkor most saját bőrödön tapasztaltad, mi a következménye az erőltetésnek.
2013. ápr. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!