Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A barátnőm már nem szűz és...

A barátnőm már nem szűz és izgulok néhány dolog miatt ha szeretkezésre kerül a sor. Nem lesz gond? 15f

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok, hogy elég szánalmas lenne, ha elmennék 1 perc alatt. Ő azt hiszi én nem akarom, mert nem vagyok "olyan". Igaza is van abban, hogy nem vagyok valami kemény, magabiztos macsó, de abban nem, hogy nem szeretném még elveszteni. Mindig a fiúnak kell kezdeményeznie? mert szerintem ő nem fog mivel úgy gondolja én még nem akarom, félek a dologtól. ha próbálnám is, de mégsem akarná akkor sem lehet belőle nagy gond, nem igaz? kíváncsi lennék bőven a véleményetekre.
2013. ápr. 13. 20:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el az elsőnél olyan hamar el fogsz menni, hogy még be sem kell tenned. A többségnél így van és te kezdeményezz.
2013. ápr. 13. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de még bővebben, véleményt kérnék. az normális ha csók, közbe annyira beizgulok hogy jön előváladék?
2013. ápr. 13. 20:50
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Csók közben mindig jön előváladék, akármit is csinálsz.

Az pedig, hogy hamar elsülsz, szinte törvényszerű - vagy épp ellenkezőleg, annyira parázol majd, hogy kb. fel sem áll.

2013. ápr. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
ha rajtam fekszik és "smárolunk" és nekem feláll, csak beizgul tőle ő is, ha érzi hogy a cömbja közé megy a fa*kam (boxeren keresztül) nem? nektek hogy történt az első? párotok szűz volt?
2013. ápr. 13. 21:01
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól felizgulhat de te attól el is élvezhetsz, ha kedves, jófej barátnőd van megérti majd :).
2013. ápr. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
és nektek hogy volt az első?
2013. ápr. 13. 21:51
 7/7 anonim válasza:
73%

na lett valami??

sztem nem olyan jó nem szűzzel ...

14/L szűz

2013. júl. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!