Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőmmel lassan egy éve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmmel lassan egy éve vagyunk együtt, de van néhány dolog, amit nem értek, mégis mi baja lehet?

Figyelt kérdés

Pl.: nem a szemembe mondja, hogy szeret és nem magától, mindig nekem kell először mondanom ...

Legutóbb a testi közeledést is elutasította és ilyen még nem nagyon volt.

És múltkor, amikor magamhoz szorítottam, szabályosan bepánikolt, hogy eresszem el.

Azt mondta, hogy ennél jobban nem tud szeretni ... mi a baja?


2011. júl. 12. 06:06
 1/9 anonim ***** válasza:

talán csak nem akarja -úgymond - elkoptatni azt a szót, hogy "szeretlek". Az meg, hogy elutasította a közeledésedet, jelentheti azt is, hogy talán megjött neki, csak szégyellte mondani...

L/19

2011. júl. 12. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
csak annyi lehet, hogy nem Te vagy az igazi számára és mostanában kezd erre rájönni. De van egy egy egyszerű megoldás: BESZÉLGETNI kell... Rá kell kérdezni a dolgokra és nem kell feladni mert nem mindig nyílnak meg a hölgyek elsőre... Lehet hogy rosszabb a helyzet mint gondolod...
2011. júl. 12. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
tudom mikor menstruál ...
2011. júl. 12. 06:23
 4/9 A kérdező kommentje:
második válaszoló: állítólag nem velem van a gond
2011. júl. 12. 06:24
 5/9 Smartguy86 ***** válasza:
Másodiknak igaza van, beszélni kell vele. De nekem az a tippem, hogy a barátnőd egy lelki roncs, és ez a legfőbb baja. Nem veled van gond, ő nem képes normális szerelmi kapcsolatot kialakítani. Majd az idő megoldja. Szerintem szakítás lesz belőle, amivel te jobban jársz, mert egy lelki roncsot dédelgetni magad mellett, az nem boldogság, hanem szenvedés...
2011. júl. 12. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 KaTriinn ***** válasza:

1. lehetséges indok: Vagy azért nem mondja a szemedbe, hogy szeret, mert akkor hazudna neked. Lehet azért lök el magától, mert nem kíván, nem akar melletted lenni. Lehet azért utasítja vissza a szexet, mert nem elég jó neki. Lehet már a végét járja a kapcsolat és hamarosan másik után néz.


2. lehetséges indok: Lehet vár a megfelelő pillanatra, mikor a szemedbe mondhatja, hogy szeret. Nem akarja elsürgetni, inkább vár a megfelelő pillanatra. Nem akarta a szexet? Istenem, előfordulhat mindenkivel 1x-2x-3x. Abban szerintem nincs semmi! Nem mindig lehet jó kedve az embernek és olyankor én sem akarok semmit. Nem viszonozza az ölelésed? Lehet picit sok az az idő amit együtt vagytok és kell neki egy kis szabad levegő.


Én akkor csinálom ezt, hogy nem viszonzok semmit, hogyha olyan rossz napom van! Vagy ha valami problémám van!

Lehet neki is van valami gondja/baja, ami miatt most nem olyan türelmes, kedves, aranyos. Próbálj vele beszélni, hogy mi az oka neki. Ne erőszakosan, csak egyszer kérdezz rá, hogy van-e valami gond?! Mert neked ez nem jó, aggódasz miatta. Ez tök normális, mert nem akarok elveszíteni! :)

2011. júl. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
a szexszel nincs semmi gond, nagyon hangulatfüggő a hozzáállása és most vannak otthoni problémái is
2011. júl. 13. 09:01
 8/9 KaTriinn ***** válasza:
Akkor pedig az a gondja. Tele van a feje gonddal és nem tud ez miatt most lenyugodni. Ne aggódj szerintem.
2011. júl. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
A végén mi történt? (Sajnálom, az ilyen régebbi sztorik vége mindig érdekel😅)
2021. febr. 23. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!