Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Milyen egy lánynak elvenni a...

Milyen egy lánynak elvenni a szüzességét illetve könnyű-e elveni?

Figyelt kérdés
2009. szept. 23. 17:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

a mostani lányoknál, akik azt hiszik h 14 évesen még gáz hogy szüzek, na azoknak könnyű elvenni, de nem érdemes.

egyébként mindenkinek más, nekem pl nagyon fájt az első, valaki már rögtön el is tud élvezni, annyira nem érez fájdalmat.

2009. szept. 23. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
állítólag sokkal jobb szűz lánnyal, mert ugye a lyuk már nem tág, és a pasiknak az jobb érzés.:P nemhinném, hogy nagyon nehéz lenne:)
2009. szept. 23. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
78%
Ha még túl fiatal vagy akkor ezen a kérdésen még nem kell gondolkodnod.De mint minden másban az emberek "lányok" is különbözőek.
2009. szept. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Megfogod és elszaladsz vele :D

Én lány vagyok,de sztem nem érzi a fiú "ott bent" ,hogy szűz-e a lány.

2009. szept. 24. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
76%

Nyolc hónapig ostromoltam a kapukat, mire sikerült betörnöm! :-D Van akinél nagyon nehéz. Barátnőmmel csak sokadik próbálkozásra sikerült a dolod és nagyon fájt neki, és minden tiszta vér volt. Persze van olyan, aki észre sem veszi. :-D

Aztán a legtöbben azt mondják, hogy megérte!

Ami biztos, hogy legyél férfi és tedd meg!

2009. szept. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
az én barátom már nem volt szűz, amikor elvesztettem. azelőtt nem is volt szűz lánnyal, kérdezett engem, hogy milyen érzés, mondtam, hogy az elején fájt, de utána már nagyon jól sikerült:) nagyon szűk voltam/vagyok, őt pedig ez nagyon felizgatta. nem nehéz elvenni magát a szüzességet, de hogyha a lány nem akarja, akkor semeddig nem jutsz el
2009. szept. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%
Az én barátnőmmel már elsőre sikerült, mindössze néhány mozdulat volt. Ez persze csajfüggő dolog. Mármint, hogy könnyű-e. Másrészt jó dolog, mer emlékezni fog rád =) Illetve olyankor még szűk a hüvely ami azér valljuk meg nemrossz :D De később sem fog gyorsan tágulni max egyszerűbben az aktus kezdetekor és kevesebb fájdalommal jár majd a hölgynek :)
2009. okt. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Igen! Kb.
2009. okt. 2. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Am én csak a legjobbat aakarom..beszéltem erről orvossal és aztmondta hofgy hirtelen egy mozdulattal kell..anni hogy a fiu ugy a hátára fekszik a csaj meg gyors mozdulattal ráül a fiura..Majd benthaggya egy kicsit jhogy táguljon és uténa szép lassak elkell kezdeni huzogatni..
2010. jún. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
én már probáltam betetem de lasan és ugy szép lasan mozgatam ki és be s aztan kicsit gyorsultam de már ugy fást neki hogy kikelet vegyen s de vér nem jőt akor még edid semi mé ez nem elég
2011. jan. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!