Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha ilyeneket csinál egy szűz...

Ha ilyeneket csinál egy szűz lány, akkor szexéhes?

Figyelt kérdés

Ha 2-3 bizonyos pasira néz,akkor elkezdi nyalogatni a száját.Többször is a fenekükre,f*rkukra téved a tekintete.Időnként erotikus vicceket lájkol facebookon,Szürke 50 árnyalatát olvas..

Lehet hogy már "ki van éhezve?" Pedig nagyon csendes,szolid csaj..

17 éves

(nyugi,nem akarom megrontani:D)


2013. ápr. 15. 22:45
 1/9 anonim ***** válasza:
miért nem?
2013. ápr. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

"nagyon csendes,szolid csaj"

Akkor jó álcája van...

2013. ápr. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Néha az ilyen "csendes, szolid" lánykák azok, akik olyanokra képesek, amit ki se néznél belőlük. Max. még annyit tudnék elképzelni erről a csajról, hogy meg akarja játszani a nagylányt, ő is olyan akar lenni, mint a "többi".
2013. ápr. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 mikemokk válasza:
Csendes tóban lakik a béka...
2013. ápr. 16. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"Pedig nagyon csendes,szolid csaj.. "


gondolom te sem lehetsz több 17nél és nincs sok tapasztalatod a nőkről

rohadtul mindegy, milyennek mutatja magt, a legtöbb nőt érdekli a szex, csak tagadják a férfiakkal ellentétben, mert társadalmi elvárás.

2013. ápr. 16. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az,hogy a csaj "csendes és szolid" semmit nem jelent. :D Szerintem ezek a dolgok a serdülőkornak is betudhatóak, plusz mi, csajok is ugyanúgy megbámuljuk a pasikat, nem csak a fiúk szokták a lányokat... :P :D 19/L
2013. ápr. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#6 fúj, perverz állatok :s
2013. ápr. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ebben semmi perverz nincs, ha esetleg zsiráfokra gerjedne, az már talán...
2013. ápr. 17. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is szűz vagyok,mégis olvastam az árnyalat trilógiát-és nagyon tetszett...Bár azért az elején felsoroltak elég furák,na,ez már nem stimmel.Egy csaj akkor nézi egy pasi fenekét-bár nem olyan nyíltan-ha tetszik neki...De lehet hogy már készen állna rá,csak nem találja az igazit,ere nem is gondoltál? :) 18/L
2013. ápr. 17. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!