Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azok a lányok/nők, akik nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a lányok/nők, akik nem szűziesek, és sok fiúval "kipróbálták", azok hogy fogadják ezt el magukban, és hogy lehet, hogy nem zavarja őket, ha -legalábbis az emberek egy része- erkölcstelennek tartja őket?

Figyelt kérdés

2013. márc. 17. 14:27
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Miért zavarná őket mások véleménye? Aki emiatt ítélkezik felettük, az olyan is, kár vele foglalkozni.
2013. márc. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
úgy, h magasról tesznek mások véleményére.
2013. márc. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%
szerintem magasról sz@rnak más véleményére!
2013. márc. 17. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%

szarok arra ki mit gondol. qrvajó életem van. és mivel az enyém, azt csinálok vele, amit akarok.

így is mindenki szeret.

2013. márc. 17. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
88%
Fiatalabb koromban volt pár alkalmi kapcsolatom és szerettem flörtölni. Semmit nem bántam meg, jól éreztem magam, sokat buliztam. A férjem mindent tud rólam, őt nem zavarja, csodálatosan boldog házasságban élünk, ami a mai világban nem sokaknak adatik meg. Miért zavarna, hogy az emberek egy része, akikhez semmi közöm, mit gondol?
2013. márc. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
59%
Tudod szinte minden lánynak nincs is orgazmusa 20 éves kor alatt. Tehát, ha valaki olyan, mint amit leírtál, akkor az vagy erkölcsi fogyatékos, vagy pedig élvezethajhász. Az utóbbira nem fogadnék
2013. máj. 13. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!