Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szüzesség elvesztése fogamzásg...

Szüzesség elvesztése fogamzásgátlóval?

Figyelt kérdés

Hosszú kapcsolatban vagyok, szóval nem a nemibetegség a téma. Hamarosan szeretném elveszíteni (tervezés van még csak, és egészségügyi okok miatt pár hónapja már szedek fogamzásgátlót, és úgy terveztem, hogy akkor csak az lenne. Barátommal is megbeszéltem, örül neki természetesen (ő már nem szűz, még csak gumival volt régen neki).

Szóval hogy ti mit gondoltok erről, első alkalom egyből olyan igazi? Mindenhol azt olvasom, hogy elsőre óvszert ajánlanak.

Volt már ujjazás, nyalás, szóval nem buta kislányként egyből belecsapni a lecsóba dolog, értitek. Én nem rettenek el a dologtól, hogy folyik, meg belém, mert védve vagyok. Szerelem van, úgyhogy nekem oké.

Csak mégis a kétségek, hogy mást mondanak.

Szóval ti mit gondoltok? Tapasztalatok? Volt már aki ugyan így tablettával vesztette el? (fiúkés lányok is írhatnak)

L



2013. ápr. 21. 17:44
 1/6 anonim ***** válasza:
30%
Érelmeszesedés esetén kérjük hívja a képernyő alján található számot.
2013. ápr. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
azért ajánlják az óvszert, mert a gyógyszert csak aktív szex.élet mellett érdemes elkezdeni.de ha te már alapból is szedsz, akk nyilván senki nem fogja azt mondani, h használjatok gumit
2013. ápr. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
minden rendben lesz, bízz bennem :)
2013. ápr. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Komolyan, ha tudod értelmezni a fogamzásgátló tabi funkcióját, akkor minek teszed fel ezt a kérdést? Komolyan, mi akadálya lenne? Mi a probléma?... Mit kell ezen agyalni. Védve vagy, ugyan úgy mint ahogy 5 hónap múlva leszel, pl.
2013. ápr. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat

a lényeg az volt h első alkalom, és óvszert mondanak mindig, meg nem volt egyértelmű az ok, de ezt is leírtam....

2013. ápr. 24. 20:40
 6/6 anonim ***** válasza:
Azért mondják azt, mert még is mi mást mondjanak? Az az alap védekezési módszer. És pl 15 éveseknek nem fogják a tabit ajánlani, meg ki tudja, utána mennyire fog rendszeresen nemi életet élni, azért sem + ki tudja milyen a partnere - nemibetegségek....
2013. ápr. 25. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!