Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Akik tartogatják a szüzességük...

Akik tartogatják a szüzességüket, soha nem gondolnak arra, hogy gyorsan odaadják valakinek?

Figyelt kérdés
2013. máj. 2. 16:18
 1/3 anonim ***** válasza:
Sosem... Miért gondolnék ilyenre? A szerelmemnek szeretném, de nincsen... :/
2013. máj. 2. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

De szerintem igen, viszont en ugy voltam, hogy az elsö szex legyen ugymond normalis. Vagyis nem akartam egy senkivel vagy egy rut csajjal kezdeni az egeszet. Hiaba maszott ram neha 1-2 csaj, normalisan semmi bajom nem lett volna velük es ma valoszinüleg szexeltem volna mindegyikkel, de akkor valahogy ugy voltam, hogy nem eleg jok elsönek.

Annyiban jo talan odaadni minel elöbb, hogy sokkal több emberrel szexelhetsz (marmint ha ez celod az eletben), mert lehet akinek odaadod annyira jo, hogy egesz eletedben csak vele fogod csinalni. (a kerdes szinten, hogy ezt akarod e vagy sem)


Viszont egy futo kalandnal idegesitö, hogy vegre csinalod a szexet, egy menet lement es lehet 1 evig semmi action utana. Az nagyon kiabrandito szerintem. Es ha szerelem is befigyel az nagyon fel tudja turbozni az egesz akciot.

2013. máj. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
48%
Gondoltam rá, végül meg is tettem. Nem bántam meg, rájöttem hogy semmi pluszt nem adott nekem az, hogy szűz voltam, inkább teher volt már. Ettől még nagyon tudom élvezni a szexet a szerelmemmel, és egyáltalán nem bánom, hogy a szüzességem mással vesztettem el.
2013. máj. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!