Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ti mit gondoltok erről? SÜRGŐS

Ti mit gondoltok erről? SÜRGŐS

Figyelt kérdés

Az előbb átjött a szomszéd srác beszélgetni, még múlt héten beszéltük meg, hogy ma átjön és csak most tudott mert mixer és most végzett. Mindegy.

És hát a beszélgetésből petting lett... már eleve ettől hülyén érzem magam, de másfelől meg nagyon jó volt és nagyon be vagyok indulva a sráctól és ez fordítva is igaz.

Most hazaugrott gumiért meg azt mondta hogy "előkészül" vagy mi, és megbeszéltük, hogy visszajön és hát folytatjuk...

Nem vagyok benne biztos, de úgy rémlik, hogy van bnője...:\ illetve én még szűz vagyok és tudom hogy a többség azt mondaná, hogy nem így kéne elveszítenem... de szerintem ez nem fontos, hogy hogyan veszítem el... na midnegy. Kíváncsi vagyok a véleményetekre, még kb. 10 perc és átjön szóval HELP



2013. máj. 2. 22:39
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
Akarod, vagy nem?
2013. máj. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:

Most mégis mit vársz? Neked kell eldöntened.

De gondolj arra, hogy utána mi lesz!

2013. máj. 2. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
100%
Én kétszer is átgondolnám a helyedben. Csak egy numera leszel neki, elélvez, aztán nem igazán fog törődni veled.
2013. máj. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
Meg ha még orálisan nem próbáltad, akkor inkább egyenlőre maradj csak annál.
2013. máj. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Ej-ej...mennyi idős vagy?
2013. máj. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
17 vagyok
2013. máj. 2. 22:49
 7/32 anonim ***** válasza:
Maradj az orálozásnál.
2013. máj. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
Szerintem hajrá! Mit veszíthetsz, ha beindultál rá és ilyeneket csináltatok, hát had szóljon! :D Érezzétek jól egymást!
2013. máj. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
Hu hat nemtudom az oral eleg lesz-e...az a baj nehezen tudom visszafogni magam:D
2013. máj. 2. 23:04
 10/32 anonim ***** válasza:
Még nem ért vissza? Jó sokat készülődik, fene a jó dolgát!
2013. máj. 2. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!