Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Van egy pasi akivel elkezdtem...

Van egy pasi akivel elkezdtem ismerkedni, de idösebb nállam és nem tudom mit reagál, ha elmondom neki, hogy szüz vagyok még? 19 éves vagyok.

Figyelt kérdés
2013. máj. 3. 21:42
 1/6 Hanariko ***** válasza:
51%
elkezdtél vele ismerkedni és már rögtön ez a téma?
2013. máj. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne kösd rögtön az orrára. Ismerd meg, beszélgessetek, aztán ha normális, akkor ez úgyse fogja őt zavarni.
2013. máj. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Miért érdekel, mi ez a megfelelési kényszer? Ha nem tetszik neki akkor gyorsan lefekszel előtte valakivel vagy mi?

Ez vagy te és kész. Egyébként ez nekünk férfiaknak pozitívum ha valakinek mi lehetünk az elsők.

2013. máj. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
66%
Most az mi hogy idősebb nálam? Mert lehet két év lehet tíz lehet húsz.
2013. máj. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
76%

Lassan 21/F

Szerintem örülni fog neki, tudod, mi fiúk is azt szeretjük, nos lehet vulgárisan fog hangzani, de mi is azt szeretjük, ha "nem járt más" még ott ;-)

Nekem is tetszik most egy lány ő is 19 éves és szűz még, de vele komolyan tervezek, szóval nem is a szexre hajtok, mellesleg még én is szűz vagyok és nem szégyellem bevallani.

2013. máj. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
28%

Akkor te mégis honnan tudod, hogy jobb egy szűz lány, mint egy tapasztalt? (5-ösnek)


Hogy a kérdésre is válaszoljak: ha normális, elfogad úgy ahogy vagy. De nem kell ezzel nyitni. Különben tényleg, mit jelent, hogy idősebb?

2013. máj. 3. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!