Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez igaz lehet, hogy egy pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez igaz lehet, hogy egy pasi azt állítja hozzá mindig oda mennek a csajok ismerkedni? Neki a kis ujját sem kell kinyújtani?

Figyelt kérdés
Állítólag neki nem kell tenni semmit,ha buliban van,a csajok mennek oda.z utcán is oda szólnak neki,szerinte ilyenek a csajok.

2013. ápr. 22. 11:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Vannak ilyenek, de a legtöbbjüknek csak a szájuk jár.
2013. ápr. 22. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mindig fel akar vágni előttem,akkor csak a szája jár?
2013. ápr. 22. 11:28
 3/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem az, hogy semmit sem tesz, hanem alapbol ugy all ki mint egy pava, "nesze itt vagyok es keresek" es hat "odacsabit" csajokat akik lehet belebotlanak, de utana tuti lep es csapja a szelet.

Egyszer olvastam egy itteni kommentet, hogy pasi baratja tök jo kepü, tök izmos, elmennek tancolni es a srac ugy tancol, hogy huzogatja a polojat es mutogatja a hasizmat es persze ez megfog nehany egyejszakas csajt akik csak egy szep testre vagynak.

2013. ápr. 22. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ő is azt csinálja buliban,hogy kigombolja az ingét.Az utcán is úgy vonul,hogy ő milyen jó,fürkészi a tekinteteket, és figyeli a visszajelzéseket.Nagyon ad mások véleményre,mindenkinek jót akar.Önbizalomhiány állhat a háttérben?
2013. ápr. 22. 11:42
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha jól néz ki, akkor simán lehet.
2013. ápr. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ha valaki jól néz ki, akkor simán előfordulhat ha viszont valaki ocsmány, akkor bármit tehet, egy lány sem fog vonzódni hozzá.
2013. ápr. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Jól néz ki,de hozzá képest nem szép lányok tapadnak rá.
2013. ápr. 22. 12:48
 8/10 anonim ***** válasza:
A lányok mindig (legalább) egy kategóriával maguk felett válogatnak, ami a külsőt illeti, szal ez se meglepő.
2013. ápr. 22. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Akkor most igaz lehet,vagy sem ez?

Múltkor meséltem neki,hogy két pasi leszólított az utcán.Utána mondta,hogy őt meg a csajok szokták.Nem tudom,hogy azért mondta-e, mert tényleg igaz.Vagy mert nem szeretne lemaradni,és felvág.Van egy ilyen stílusa is.

2013. ápr. 22. 15:37
 10/10 anonim ***** válasza:

Ilyen apróságon ne akadj ki, én is mondhatom, hogy el szoktak csajok engem randira hívni ami teljesen igaz, csak annyit nem mondok el, hogy előtte pl bemutatnak, összeismerkedünk és 1 órán keresztül beszélgetünk és picit fűzzük egymást addig a pontig amíg a csaj már tovább akarna lépni én meg direkt nem lépek (mert kapcsolatban vagyok, de azért jó ezt játszani)


Lehet a srácnak igaza van, de az is lehet, hogy előtte 1 órát páváskodik és flörtölget, addig amíg a csaj meg nem teszi a következő lépést és kész. Ugyanúgy kell neki is csapni a szelet.

2013. ápr. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!