Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi értelme ismerkedni lányokka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi értelme ismerkedni lányokkal, ha úgyis csak a külső számít és én nem vagyok egy jó pasi, ráadásul alfahím sem tudok lenni, így már sosem lehet barátnőm?

Figyelt kérdés
Persze, ha egy lány csúnya annak úgyis van párja vagy lesz eőbb utóbb, ha egy fiú átlagosan néz ki, akkor már a kutyának sem kell, de, ha ronda és jó fiú típus akkor meg totál reménytelen eset. Most már el vagyok keseredve, utálom a lányokat, mert mind felszínes és eddig mindgi csak megbántottak, a lelkembe gázoltak.
2013. febr. 9. 12:55
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Én nem tudom honnan veszitek,hogy ennyire számít a külső.

De ha egyáltalán nem akarsz csajozni akkor legyél meleg.

2013. febr. 9. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Ha befejezted az önsajnálatot és mások hibáztatását a balszerencséd miatt, gyűjts egy kis önbizalmat és keresgélj úgy. Ja,és még mindig nem égő lányt leszólítani...

25/N

2013. febr. 9. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 carpediem1983 ***** válasza:
100%
Te figyu 180 cm magas 121kg kopasz 80 as vállszélesség és Carpe Diem tetoválás a hátamon szerinted mennyire nézek ki jól, de leszarom ki mit gondol és 13 éves korom óta szinte mondhatom folyamatosan volt barátnőm most 29 vagyok és ez nem változott, a lányok akikkel együtt voltam jól néztek kimások szerint is, Szóval ezek után szerinted számít a külső, valakinek biztos de azt hagyni is kell a Gigoloknak, sorry az őszinte válaszért ha lepontoztok akkor is ez a véleményem
2013. febr. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

A lányoknak általában kevésbé számít a külső, nézd meg a fiúk 90%-a igen csak alaposan megnézi hogy kinek milyen mellei vannak meg feneke, a lányokra azért ez kevésbé igaz, másfelől meg ne hogy azt hidd hogy mindenkinek ugyan az az ízlése, akármilyen nő gondolhat téged jó pasinak, vagy nem, még csak nem is a nő külsejétől függ hogy milyen pasik jönnek be neki kívül-belül, tudom mert tapasztalat, másfelől meg hidd el a férfiak dolga a csajozás, ha te férfi létedre nem csajozol, hogy várhatnád el egy nőtől?

Meg egyébként is próbáljál meg úgy csajozni hogy nem nézel a nő szemébe, és látványosan izgulsz közben, semmi esélyed nem lesz egy nőnél sem, sőt még akkor sem ha előtte, lehet hogy nézett téged hosszú perceken keresztül! Ha meg rád sem néz egy csaj, de önbizalom teljesen (de nem bunkón) leszólítod, még úgyis sokkal jobb esélyekkel indulnál..... ennyit számít hogy valaki saját magával mennyire van megelégedve.......

2013. febr. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 The Other ***** válasza:
Én azt nem értem, hogy ha "UTÁLOD A LÁNYOKAT, MERT MIND FELSZÍNES", akkor egyáltalán mi a p*csáért akarsz velük ismerkedni?
2013. febr. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Tyler913 ***** válasza:
Úgy,van,ez az,sajnáltasd csak magad! Még,még,még,ennyi nem elég!
2013. febr. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

jokepunek jokepujár

okosnak okos

hulyenek hulye

izmosnak sportos

randanak randa


ez va, sorry az angol billenytyüzetemért...

2013. febr. 9. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Igazad van, neked soha nem lesz barátnőd.

Nem a rondaságod miatt, hanem mert egy hülye, vinnyogó tacskó vagy. Ez sokkal nagyobb gáz, mint a kinézeted.

2013. febr. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

"alfahím sem tudok lenni"


Intelligens lények között nincsenek alfahímek. Ez az állatvilágra jellemző, tudtommal az ember nem véletlenül hívja/nevezi magát embernek és nem állatnak.

2013. febr. 9. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Tyler913 ***** válasza:

ma 17:37

Sajnos rosszul tudod.

2013. febr. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!