Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fiúk, leírnátok, hogy kell...

Fiúk, leírnátok, hogy kell egy pénisszel bánni?

Figyelt kérdés
Sosem volt még vele dolgom, de ha úgy adódik és oda kerül az alkalom vagy a lehetőség, akkor nem akarok tapasztalatlannak, bénának tűnni, meg hogy rosszul csináljam az illetőnek. Leírnátok, hogy hogy szeretitek, ha egy lány bánik a tiétekkel? Kezdéstől az elélvezésig, részletről részletre. Ha gyakorlatban nem is, de így elméletben okosabb lennék. Segítsetek légyszi, köszi.
2013. máj. 8. 21:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
90%
Napi kétszer kell megetetni, és egyszer sétáltatni. Szereti a törődést és a sok simogatást, nagyon családbarát kiskedvenc.
2013. máj. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
90%
Dugd bele a vaginába oszt lesz valami!
2013. máj. 8. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Hát ahány lány és ahány fiú annyi képpen lehet csinálni. Szerintem 5 percen belül teli lesz a postaládád, úgyhogy én már nem ajánlkozom fel oktatónak :D


25/f

2013. máj. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nincs tele a postaládám...:)
2013. máj. 8. 21:21
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Én lány vagyok, de állítólag jó vagyok benne, így segítek:


Szóval, én először nadrágon, majd boxeren keresztül simogatom. Miután lekerül a boxer, azután is simogatom gyengéden a herék és az ánusz közötti területtől, egészen a makkig. Ez szokott tetszeni. Aztán a nyelvemmel először a heréket nyalogatom, majd a hímvessző oldalát, a makkot meg nem érintem. Fel-le nyalogatom a hímvesszőt, gyengéden. Majd amikor érzem, hogy már kellőképpen felizgult, azután kapom csak be a makkot, de azt is gyengéden nyalogatom, a nyelvemet táncoltatom rajta. Ezután egyenletes mozgással fel-le mozgással a szájamban van, közben a nyelvemmel a makkot izgatom. Miután látom, hogy nagyon élvezi, utána elkezdem szívni. Először lassan komótosan, majd egyre erősebben, de nem durván! Ezután megpróbálom olyan mélyre, amennyire csak bírom. Ezután nem sokkal el is élvez. :)

2013. máj. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Hm, 5ös. Ez elég csábító:D
2013. máj. 8. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Most már tele van :D
2013. máj. 8. 21:27
 8/14 anonim ***** válasza:
83%
Mondtam én, annyi szűz és/vagy ronda farkat ajánlanak fel h győzd nyelni :D
2013. máj. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nagyjából eltaláltad.. :)
2013. máj. 8. 21:46
 10/14 Bélai Béla válasza:
100%
Az 5-s tanácsát fogadd meg, mert a barátnőm is hasonlóan csinálja, és én nagyon díjazom. 20/F
2013. máj. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!