Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 15 éves lány vagyok még szüz...

15 éves lány vagyok még szüz a barátom 22éves félig néger most nyáron le szeretne velem feküdni én tartok tőle mit tegyek?

Figyelt kérdés
2013. máj. 8. 23:49
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
65%
ne feküdj össze vele,ha magyar vagy.
2013. máj. 11. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
54%
Zavard el a pedofil disznót.
2013. máj. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
73%
szerintem a részéről bűncselekmény lenne.... te meg ha tartod magad valamire,akkor nem fekszel össze vele. te tudod.... én ha nő lennék,nagyon megválogatnám kivel.... akár milyen kedves,meg jópofa. mindenesetre még szülői "beleegyezés" kell mindenhez. a másik. én 22 évesen nem vonzódtam 15 éves lányokhoz... akár milyen szép kislány lehetett,nem tudtam "úgy" nézni rá.az aki 22 évesen egy 15 évesre kattan,az bűnöző... szerintem.ha mégis rávesz,remélem lecsukják.
2013. máj. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim válasza:

Nem tudom,mióta vagytok együtt,de szerintem ha kölcsönös a szeretet,és a bizalom,beszéld meg vele,hogy kicsit félsz a dologtól,és még várjatok...Ha már nem félsz,nyugodtan mehet a dolog,de tényleg nem árt vizsgálatot csinálni,nehogy megfertőzzétek egymást :D

Egyébként 17 évesen ismertem meg a férjemet,hét évvel idősebb nálam,szóval szerintem ez nem gáz...

2013. máj. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim válasza:
53%
ja,és mindenképp védekezzetek..
2013. máj. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
55%
Hogy lenne már bűncselekmény, csak akkor lenne az ha a csaj 14 alatt lenne
2013. máj. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 Szasz89 válasza:
61%

Próbáld ki, hogy ha arra kéred, hogy várjatok még, akkor mit reagál.

Ha nem tudja megérteni, akkor csak arra kellesz neki, ebben az esetben hidd el, hogy neked viszont nem ő kell.

Több lány ismerősöm nem volt képes ezt megtenni és azóta mind megbánta.

Én egyébként azt gondolom, hogyha te nem vagy néger, akkor akárhány évesen sem tudnád élvezni vele a szexet, ha olyan nagy a brokija, akkor mindig fájni fog, akár első alkalom, akár nem.

2013. máj. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim válasza:
88%

Vidiripi


"hát nem tom mit tegyek amugy nagyon figyelmes megértő de én nagyon félek és ő is hogy nehogy valami bajom legyen"


Kíváncsi lennék ,hogy akkor is ilyen figyelmes és megértő lenne e ha azt mondanád neki hogy 18 éves korodig nem fekszel le vele ,de akkor is csak abban az esetben ha elvesz feleségül. Szerinted akkor is olyan maradna mint most?

2013. máj. 12. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
48%
magyar lány ne adja már ennyire le...... magyarnak magyar való. ne írjatok hülyeségeket. nézzétek csak meg. hány esetben van az hogy az egyik fél magyar a másik meg valami barnább nép gyermeke,és aztán ráb.szás van belőle.legtöbb esetben a nők járnak rosszul ugyebár.szerintem ne feküdj le vele. inkább várd meg mig kicsit érettebben feltudod mérni magadtól a dolgokat,és nem lesz szükséged senki tanácsára. azt azért én hozzáfűzöm. én magyar létemre ha nő lennék semmiképp nem adnám magam oda,csak magyar embernek. ne gondolja senki,hogy vajgyülölő vagyok,de mindenkinek a saját népénél van keresni valója.... aki meg magyar létére összeáll ilyen népekkel,az olyan is..... szerintem nagyon gondold meg mit teszel. te tudod. kívánom,hogy bárhogy is döntesz,ne járj rosszul.
2013. máj. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
69%
Vidiripinek is nagyon igaza van....
2013. máj. 12. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!