Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 15 éves lány vagyok még szüz...

15 éves lány vagyok még szüz a barátom 22éves félig néger most nyáron le szeretne velem feküdni én tartok tőle mit tegyek?

Figyelt kérdés
2013. máj. 8. 23:49
1 2 3 4 5
 41/46 Knapp ***** válasza:
32%

Most a félelmeid mellé kapsz egy csomó előítéletet és ostobaságot is, hát kellett ez neked? :)


Ne engedd másnak, hogy belepofázzon az életedbe és helyetted döntsön!

Ez a barátodra is vonatkozik! ;)


A szüzességed egyszer veszítheted el, akárhogy is sikerül, emlékezni fogsz rá mindig. (kivéve, ha seggrészegen vagy bedrogozva esel át rajta. hehe)

2013. máj. 15. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim válasza:
50%
Dobd ki a majmot és keress magadnak egy korodbeli, rendes fiút.
2013. máj. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 Valerka válasza:
80%
évike te vagy az?
2013. máj. 16. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim válasza:
Használj vesszőt a tagmondatok elválasztására, sokkal tagoltabb és érthetőbb lesz a mondat. Új mondat kezdéshez pedig az első betű nagybetű (Shift+betű), végére pont, kérdőjel, vagy felkiáltójel.
2013. máj. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 Bsyák György válasza:
50%

Nem kell hőbörögni a válaszok láttán. Te kértél véleményt. Mondjuk, én a vélemények láttán, elgondolkodnék.

Nem irigy, és nem rosszindulatú vagyok. Én csak a véleményemet fejtettem ki, hiszen ezt kérdted.

Te ködben élsz jelenleg, én meg tiszta fejjel gondoltam át válaszomat. Azzal megtisztelhetnél minket válaszadókat, ha vége a románcnak, megírod nekünk naivaknak, hogy alakult sorsod. Tiszta szívvel remélem itt mindenki hülye, vagy irigy, vagy esetleg rosszindulatú. Bár tévednénk, és nem sérülnél lelkileg.

2013. máj. 24. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim válasza:
Ne feküdj le vele csak ennyit akar tőled 1000 barátnőm van akik a fekákért vannak oda sr. de keress másik pasit és ne egy 22-set.
2013. jún. 4. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!