Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Egy jó pasinak mi oka van...

Egy jó pasinak mi oka van arra, hogy azt mondja h szűz?

Figyelt kérdés

naon jól néz ki, 26éves, de azt mondja h szűz! ÉN nem hiszem el.

Igazság szerint pont ezért nem engedem közel magamhoz, mert félek h csak azt akarja. H tudom legegyszerűbben kideríteni hogy az-e?



2013. máj. 12. 02:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
feküdj le vele
2013. máj. 12. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Talán mert igaz. Azzal miért tud előbb lefektetni, ha azt mondja szűz?

Megmondod, hogy nem szeretnél szűz fiúval együttlenni.

De az, hogy melyik az igaz, nem tudom, hogy lehet kitalálni. Ha tetszik, meg kell bíznod benne.

2013. máj. 12. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Aki neked jól néz ki,az a többinek lehet hogy nagyon gáz,ez is egy verzió:)
2013. máj. 12. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Gondolom azt tapasztalta ha ilyet hazudik akkor hamarabb az ágyba fekszenek vele a lányok
2013. máj. 12. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
nem lehet, hogy tényleg az?
2013. máj. 12. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy tehetségtelen, ügyetlen az ágyban, és ezt a ál kifogást találta ki. Az is lehet, hogy azt hiszi, hogy igy vonzóbb számodra. Lehet,hogy simán hazudik, de lehet, hogy mégis szűz.

Amitől pedig félsz, az jogos, hiszen minden férfi azt akarja, de van aki "csak" nélkül, és van aki nem.

2013. máj. 12. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nincs ésszerű ok arra, hogy hazudjon. Általában a nőknek is szimpatikusabb, ha a férfi tapasztalt, a kérdező is ezért hezitál. Tehát miért hazudna?
2013. máj. 12. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én semmi esetre sem hazudnám magamról, hogy szűz vagyok. Viszont sajna ez az igazság. Mondjuk olyan ocsmány, dagadt és alacsony vagyok, hogy ezen senki sem csodálkozik, hogy még egy lány sem akart még csak randira sem eljönni velem.
2013. máj. 12. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nemhogy örülnél neki.

Talán ki kéne ismerni és kellő bizalmat kiépíteni mielőtt lefekszel vele ...

2013. máj. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem hazudik szerintem! Mivel tapasztaltam én is jó pár alkalommal, mikor elárultam egy lánynak anno, hogy 28 évesen is szűz vagyok, valamiért mindenki menekülőre fogta. Szóval az h.lyeség, hogy ezzel akar hamarabb ágyba vinni! Pont az ellenkezőjét fogja elérni mindenkinél, de mivel szűz és tapasztalatlan, így ezt még nem tudja.

29 éves már szerencsére nem szűz F

2013. máj. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!