Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lehetséges, hogy a barátnőm...

Lehetséges, hogy a barátnőm szűzhártyája több mint fél év aktív szexuális élet után szakad át?

Figyelt kérdés
Ma nálam volt a barátnőm, és megujjaztam. Először Április 7.én feküdtünk le egymással, előtte már petting volt, az első alkalom teljesen zökkenőmentes volt, nem fájt neki, nem vérzett. Ma egyszer csak elkezdett vérezni. Lehetséges, hogy annyira rugalmas volt a szűzhártyája, hogy ennyi ideig bírta? (Nem 1-2 alkalomról van szó, rengetegszer voltunk már együtt)Ja és most sem fájt neki, egyszer csak elkezdett vérezni. A vérzés pirosasbarnás volt, alvadás után teljesen bebarnult.
2009. okt. 1. 22:01
 1/7 anonim ***** válasza:
41%
Vagy felsértetted belül neki a körmöddel, vagy megjött neki. Szerintem nem a szűzhártya volt.
2009. okt. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%
ha a szűzhártyája volt, akkor elég nagy bajban vagy fiam. eddig vagy a köldökét tömted, vagy nem éri el a hártyát a bébirépa
2009. okt. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Bébirépa:D azért ott szerencsére nem tartunk:) értékelem az építő jellegű kommentet, de sajnos nem segít a kérdésben. a másik válaszolónak meg: először én is a körmömre gondoltam, de az fájt volna neki. megjönni elvileg egy hét múlva fog megjönni neki, persze ez változhat, de azóta se mutatkozott akármilyen jele, hogy megjött volna neki. Nem tudom, én hallottam olyanról, hogy annyira tág/rugalmas a szűzhártya, hogy csak terhességnél szakad át... szóval ezért tettem fel a kérdést
2009. okt. 1. 22:31
 4/7 A kérdező kommentje:
ja és persze ha a körmömmel sértettem volna meg, akkor szerintem nem áll el 15-20 mp alatt, mert az addig vérzik, amíg be nem forr
2009. okt. 1. 22:33
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Az attól függ hogy mennyire sérted meg a körmöddel. Tehát elképzelhető, hogy egy picit megsértetted a körmöddel, és ezért nem is fájt neki és ezért is állt el hamar, mert csak egy picit sértetted meg. Csak hogy ilyenkor pirosnak és nem pirosasbarnának kellett volna lennie.

Végül is a szűzhártya sincs kizárva, de nem látok rá sok esélyt...Van, akinek csak szülésnél szakad el, de akkor már inkább szex közben kellett volna elszakadnia pláne fél év után...

Végül is premenstruációs (menstruációt megelőző) tünet is lehetett, hiszen néha a lányoknak már a menstruáció közeledtével egyre erősebb színűvé válik a folyás.

2009. okt. 1. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Nem biztos hogy az fájna neki ha megkarmolod (velem is előfordult már és egyáltalán nem fájt, csak vérzett egy darabig)

Én is hallottam már arról hogy valakinek a sokadik után szakad át a szűzhártyája, de én személy szerint nem hiszem el..

2009. okt. 5. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen elképzelhető, hogy nem szakadt át a szűzhártyája. Elég ritka jelenség, de előfordul. Azért nézesse meg magát nőgyógyásszal is, mert lehet rendellenesség is...

Bár nem valószínű. És, ha már ott jár akkor kérjen az orvostól fogamzásgátló tablettát...

Úgy kényelmesebb az együttlét, és nem kell parázni, hogy teherbe esik.

2009. okt. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!