Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Párkapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Párkapcsolatban élet, de senki sem tudja.

Figyelt kérdés
Párkapcsolatban élek. A probléma az, hogy erről senki sem tud, titokban tartjuk, mivel ő idősebb nálam. De már ez egy éve tart, és lassan ráuntam. Ő azt mondta, hogy akkor lassan avasam be a szüleimet, majd a közelebbi barátaimat.Anyukámmal beszéltem erről, és szerintem nem elleneznék. Viszont félek attól, hogy a barátaimnak nem lesz pozitiv véleményük, és ez majd befolyásol.
2011. okt. 16. 17:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

Érdekes, hogy én pont attól félnék, hogy a szüleim mit szólnak majd...:D

Nézd, elvileg a barátaidat te válogattad meg.

2011. okt. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Köztünk 25 év van eszembe nem jutott hogy a barátaimnak majd nem fog tetszeni vagy a szüleimnek.Ha látják hogy rendes , normális nem számít.Barátaim meg nem szólnak bele nekik az jó ami nekem.Az viszont elég gáz hogy egyéve vagy a pároddal és fosol attól hogy a barátaid mit szólnak hozzá meg befolyásolnak majd, normál esetben leszokták szarni az ilyesmit nem félni ettől.Nem ők járnak vele hanem te...
2011. okt. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
hany evesek vagytok??
2011. okt. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
tudom, hogy nem kellene befolyásoljon, viszont sokat jelent nekem a véleményük, visz rengeteg időt töltök velük, már évek óta. és félek, hogy nem értenék meg amit érzek... viszont a párom fontos nekem. igy most elég tanácstalan vagyok, viszont köszönöm a válaszokat, átgondolom őket. Az egyetlen probléma az, hogy én már vele akarok lenni. remélem nem lesz gond..
2011. okt. 16. 17:21
 5/19 A kérdező kommentje:
18 leszek..
2011. okt. 16. 17:22
 6/19 anonim ***** válasza:
ha 18.-at betoltod, akkor azzal jarsz akivel akarsz..
2011. okt. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Elképzelhető, hogy apumnak nem igazán fog tetszeni, viszont azt biztosan tudom, hogy nincs rossz veléménye a fiúról.. és tudom, hogy nekik az fontos hogy boldog legyek.Elég érettnek tartanak ahhoz, hogy tudják, nem hozok meggondolatlan döntéseket.A hibákból meg tanulok.. viszont, most kicsit leakadtam.nemtudom miért félek ettől ennyire..
2011. okt. 16. 17:28
 8/19 anonim ***** válasza:
a pasi sokkal idosebb?
2011. okt. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
majdnem 10 év..
2011. okt. 16. 17:30
 10/19 anonim ***** válasza:
tehat kb. 24-25? az nem sok, hidd el..
2011. okt. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!