Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nagyon fáj ha elveszik a...

Nagyon fáj ha elveszik a szüzességed? Mihez hasonlíthato?

Figyelt kérdés
2013. máj. 16. 15:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
48%

Egyáltalán nem fáj.


30/F

2013. máj. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%

engem sajnos megerőszakoltak,így veszítettem el-elvileg.

de nem ezt tartom nyilván gyakorlatilag az elsőnek. 4évig képtelen voltam bárminemű fizikai kapcsolatra,ám végül másfél év járás után az akkori barátommal lefeküdtem,nagyon szép volt.egyátalán nem fájt,figyelmes és érzéki volt.

2013. máj. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ hogyan csinálják, ha valaki önző és bunkó akkor fájni fog, ha szeret és figyel rád, akkor lehet meg sem érzed.
2013. máj. 16. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
ertem.csak mert mindenki mondja hogy nagyon fáj ...(lanyoknak) ...
2013. máj. 16. 15:29
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Vak akinek fáj, attól is függ mekkora farok csúszik beléd, ha jó nagy akkor nyilván nem lesz kellemes, de csak először nem, utána majd hajaj de jó lesz! ;)
2013. máj. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
kellő odafigyeléssel a legkevésbé sem fáj.
2013. máj. 16. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

nem így van

minden lánynál más

valakinek fáj és vérzik, valakinek egyik sem N

2013. máj. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nekem fájt, pedig nagyon türelmes és óvatos volt a barátom.

De csak az első pár másodperc, bár akkor úgy éreztem, szétszakadok, fel is jajdultam. :D

Azóta is, ha nem jó szögben vagyok, kellemetlen, de kis helyezkedés után már élvezem.

Vér nem volt.

2013. máj. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Bele kell harapni a csaj fülébe és egy mozdulattal átszakítani, akkor nem figyel a fájdalomra, hanem a fülét érzi először és már túl is van rajta, ennyi a trükk :)
2013. máj. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Az a kis fájdalom megéri. A szülés sokkal fájdalmasabb, mégis vállalják és az évezredek során mennyi nő megélte már ezeket a helyzeteket. Minél jobban parázik valaki, annál jobban rágörcsöl és annál inkább rossz. Tehát csak lazán!
2013. máj. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!