Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nem találok semmi hasznos...

Nem találok semmi hasznos könyvet, videót a neten! Hogyan kezdjek el így csajozni?

Figyelt kérdés

Összesben csak a népámítás megy mindenféle sablonokkal, meg olyan dolgokkal amik egyszerűen több mint gázok. A pua dologra is rátaláltam, rengeteget olvastam, hallgattam, néztem a témában, de gyakorlati tanácsokat nem kaptam.


Olyat, ahol 0-ról kezdik, feltételezve, hogy a "diák" szűz, gyáva, félénk, visszahúzódó, csendes. Ilyen nincs, csak arra mennek, rá, hogy az x+1 dik csaj meglegyen, nem arra, hogy az első.


Légyszíves segítsetek!:((( Hogy csajozzak így?? 18f



2013. máj. 16. 18:01
1 2
 1/14 Anyád Gibbonja :D válasza:
Ha van idősebb tesód/barátod/ismerősöd, aki szintén így kezdte kérdezz tőle.. egyáltalán nem szégyen. :)
2013. máj. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Csajozás könyvből? Nekem ez kissé alapból merésznek hangzik. Sokkal jobban jársz, ha haverok, barátok véleményét kikéred. :)
2013. máj. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Írjak egyet? Erősen gondolkodom rajta....
2013. máj. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Ha higgadtan viselkedsz, akkor magától fog menni az egész.
2013. máj. 16. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Amíg könyvből akarsz megtanulni csajozni, esélyed nincs. Ezek baromságok. Önelégült idióták írnak könyveket a csajozásról és egy vagyont keresnek vele. Add magad és ne játsz szerepeket.
2013. máj. 16. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Én nőként gondoltam, hogy írok egyet... pasiknak! :)
2013. máj. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Lány vagyok, és azt kell hogy mondjam, aki engem ilyen "csajozós módszerekkel" meg "csajozós dumákkal" akar felszedni, azt azonnal lekoptatom, tekintet nélkül arra, hogy jól néz-e ki, normálisnak tűnik-e. Nem szeretem, ha úgy tekintenek rám, mint valami megszerzendő tárgyra. Nem a szent grál vagyok, hanem egy emberi lény, aki tesz a csajozós trükkökre. Én nem jövök össze valakivel úgy, hogy ne ismerném meg őt igazából.

Mit akarsz? Játszani a nagydumás laza csávót, ha esetleg nem vagy az? Tegyük fel, hogy működik mikor randizgattok. Aztán két esélyed van: amint összejöttök, visszavedlesz önmagaddá, aki lehet hogy egy aranyos szerethető ember, de ha a nő a agydumás csávóba szeretett bele, akkor bukta. Vagy B lehetőség: hónapokig, évekig akarsz "színészkedni", hogy te ilyen meg olyan faszagyerek vagy....

Mert ezek a csajozós cuccok erről szólnak, hogy legyél dumás, meg stb.

Inkább add önmagad. Úgyse fogsz minden csajnak bejönni, akármit csinálsz, így viszont akinek bejössz, az tényleg téged szeret, nem valami könyvből tanult kamu profilod.

19/L

2013. máj. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ha lenne olyan ismerőse akivel tudna erről beszélni valszeg nem itt kérdezné...


Az meg a kérdésből látszik, hogy nem egy ultimate csaj megdöntő technikát akar elsajátítani, hanem egy alap idegencsajjal beszélgetés kezdeményezést.(Mert pl Szia, mi a kedven színed nem épp a kommunikációs tárház gyöngyszeme) Ettől függetlenül én a pua írásokat/fórumokat javasolnám, de persze csak az első leszólítós részét, a többi hülyeség.

2013. máj. 16. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

ma 20:39

Azért szerintem aki nem súlyos értelmi/lelki sérült, az ki tud nyögni egy értelmes mondatot egy másik ember felé. Komolyan könyvből akartok megtanulni kommunikálni?

Srácok..... Tudjátok, mi lányok is szimpla emberek vagyunk, nem valami földönkívüli faj.. A velünk való kommunikáció nem igényel több éves tanulást.


Egyébként lehet más nők máshogy vannak, nem nyilatkozok mindenki nevében, de hogy őszinte legyek, nekem egy "Szia, ne haragudj, csak szimpatikus voltál... mi a neved?"-szerű kezdés ezerszer szimpatikusabb mint bármilyen megjátszott ökörség. Nekem az a fontos hogy a srác hogy áll elém, milyen a kisugárzása, esetleg a külsőt is említhetem.. Ha ezek rendben vannak, ezzel a dumával is el lehet kezdeni az ismerkedést. Ha meg unszimpatikus, jöhet akármilyen fantasztikus pua szöveggel, nem dobom tőle hanyatt magam.

2013. máj. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

ma 20:39


Én azt gyanítom, hogy a kérdező haveri köre fiúkból áll, úgy pedig igen nehéz nyitni a lányokhoz pláne, hogy írja félénk is. Akkor miért ne lehetne valamiből ötletet meríteni? Ha valaki ilyet olvas gáz, de ha haverja mondja neki az okés? Érdekes... Én nem azt mondtam 100%-ban csak könyvből "tanuljon" meg csajozni és arra alapozza a jövőjét, hanem igenis vannak benne olyan ötletek/tippek amiket fel lehet használni aztán pedig a saját tudásával folytatni.

2013. máj. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!