Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megvárjam még az első szerelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megvárjam még az első szerelmem meglesz vagy már kezdjek csajozni? Túl válogatós vagyok 15F

Figyelt kérdés

Nem akarok egyedül maradni,mert csúnya vagyok nem voltam még szerelmes.


Félek attól,hogy nem lesz senkim sok lány nagyon megsértett, mondták,hogy csúnya vagyok, stb..


nem akarom 25 évesen itt az oldalon szidni a nőket,nem karok itt panaszkodni.


Vagy szedjek fel egy lányt még ha nem is tetszik és nem leszek majd boldog?


Vagy leadjak az igényimből?

Az a baj ,hogy túl magasak az igényeim elvárom egy lánytól:

-Ne bukjon meg semmiből (nálunk az osztály kétharmada bukott meg )

-Ne cigizzen (nálunk az összes lány cigizik kivétel nélkül, a fiúknak csak a fele)

-Magyar legyen (az osztály fele cigány)

-Ne legyen bukott tanuló, az osztályból kb a fele bukott 17-18 éves cigányok.

-ne legyen divatmajom aki mindig csak vásárolgat

-Szerény legyen értem azon ,hogy órán nem megy ki, nem ordibál a tanárra.

-Nem drogozik, a cigányok közül pár kivételével mindegyik csinálja kínáltak már meg, de a magyarok közül csak páran

-Nem váltogatja havonta a pasiit


Tudom,hogy túl magasak az igényeim, de leadjak belőle? Valahogy kábítószer és cigaretta függővel nem tudnék együtt lenni.


15F


2013. márc. 14. 18:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Azt javaslom,hogy ezekből az igényekből soha ne adj le! Ezek teljesen alapvető dolgok. Nem tudom miért gondolod hogy túl nagyok az igényeid...talán csak túl rossz a társaság,amit ismersz. Elmondom neked,nem ez a normális társaság. Milyen suliba jársz te??
2013. márc. 14. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 tetris ***** válasza:
100%

Szia! Miért pánikolsz? Semmiről nem késtél le! Hol van az törvénybe foglalva, hogy egy 15 évesnek már párkapcsolatban kell lennie?

A leírt igényeid egyáltalán nem magasak. Annyi látszik belőle, hogy egy átlagos intelligenciájú, kedves, egyszerű, helyes, természetesen viselkedő lányt szeretnél. Elárulhatom, a legtöbb pasi ilyen lányt keres. Ebből azigényedből egyáltalán nem kell lejjebb adnod.

Nem baj, ha nem vagy egy Apolló. Az is elég, ha közepes kinézetú vagy. A lányok csak tinikorukban ítélnek meg valakit a külseje után. Ahogy telik az idő, úgy lesznek egyre fontosabbak a belső értékek.

Legyél türelmes, és ne add alább az igényeidet. Inkább legyél még egy ideig egyedül, mintsem valami ostoba, otromba, drogos, cigis, divatmajommal.

2013. márc. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne a suliban akarj barátnőt szerezni. Legalábbis ne abban a suliban. Az igényeidből nehogy leadjál, mert ezek teljesen alap dolgok...Próbálj meg valami normális helyen ismerkedni. 17L
2013. márc. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne butáskodj már, azért mer 15 évesem még nincs barátnőd, az nem jelenti azt hogy 25 évesen sem lesz, ha ijen osztályod van lehet hogy jogosan érzed ezt, mer nekik már van, bár nm hinném hogy ez nekik ojan hosszú, vagy nem csak egy bizonyos dolog miatt van. Hozzáteszem hogy 15 vagyok, és lány és nekem sincs barátom, ezen ne izgujj, és semmik képpen ne gyere össze ojan lánnyal aki csak azért kell mert félsz hogy egyedül maradsz. Amúgy meg aki szeret az nem mondja hogy csúnya vagy, valójában ez nem is számít, nekem meg pont a ronda fiúk jönnek be, a belső értékek pedig mindenkit megszépítenek :))
2013. márc. 14. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A 15 az véletlen nem kis"f"?
2013. márc. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!