Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A nevem Gabi és azt szeretném,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pozsony1111 kérdése:

A nevem Gabi és azt szeretném, hogy h kezdjek el csajozni? Van valaki aki tetszik, de egy kicsit félek is ezzel kapcsolatban. Légyszives normális választ kérek szépen.

Figyelt kérdés
2012. jan. 6. 21:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Az én nevem meg Isti. De ez érdekel valakit?

Amúgy meg le kell győznöd a félelmedet. Ilyen bőszavú, szépen kifejtett kérdésre mást nem tudok írni igazából.

2012. jan. 6. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

itt nem kell bemutatkozni ... amúgy!


hát kezdj el vele beszélgetni! tudd meg hogy mi a hobbyja pl. majd nézz utána hogy az mivel jár stb... próbálj meg vele összefuni valahol! szólítsd le majd hozd szóba "véletlenül" hogy te szeretsz... ozni! én mondjuk így is el tudom képzelni :DDD

2012. jan. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
én is gabi vagyok, csak lányba :D
2012. jan. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
én nem vagyok gabi, de egyet mondok: jól jegyezd meg, hogy a baráti zónából kikerülni nem lehet. vigyázz, nehogy a lány ún. baráti barátja, más szóval fiúbarátnője legyél. ez azt jelenti: beszélgetsz vele, türelmesen végighallgatod a mondókáját, amikor a lánynak ehhez kedve van. elmész vele ide-oda és nagyon kedves vagy vele. magyarul olyan, mintha a pasija lennél, csak szex nélkül. erre figyelj oda, nehogy az legyen, hogy te szerelmet vallasz neki, erre ő: inkább maradjunk csak barátok. elhelyez téged a baráti zónában és szigorúan elkönyveli magának, hogy veled nem akar kapcsolatot. szóval hogy lehet ezt elkerülni? még nincs kész a kidolgozott módszer, csak alakul. addig is figyelj oda, ha ő is viszonozza a te kedvességedet, akkor jól haladsz. ja és még valami: ne akarj görcsösen megfelelni neki, ne akarj állandóan a kedvébe járni. a legfontosabb, hogy csak lazán!
2012. jan. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!