Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ciki ha mindent együtt csinálunk?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki ha mindent együtt csinálunk?

Figyelt kérdés
Az ikertestvéremmel egypetéjűek vagyunk 14 évesek fiúk . Igazabol mindent együtt csinálunk együtt alszunk (nem azért mert külön nem lenne rá lehetőség) volt már hogy együtt zuhanyoztunk es egész nap együtt vagyunk. Nem vagyunk melegek

#Imertestvér
2013. máj. 13. 00:28
 1/7 anonim ***** válasza:
50%

Miért lenne gáz? Nektek tükör se kell, elég egymás képébe bámulni.

Nekem lenne ikertestvérem pisáláskor fognám a szerszámát, úgyis ugyan olyan, mint az enyém, nem mindegy!?


Amúgy komolyra fordítva, szerintem nem, mert...mert ez más. nektek lehet.

2013. máj. 13. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
tudtommal az ikrek között sokkal szorosabb a kapcsolat, mint a testvéreknél egyáltalán, így normálisnak mondható, viszont a pubertás küszöbén álltok, meg kell tanulnotok elválni egymástól.
2013. máj. 13. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

figyelj Cicabogyi. ha 14 éves ikrek vagytok, akkor se az lenne a baj, hogy netán melegek vagytok, hanem az, hogy testvérek!!!

na, mostmár irány az ágy!

2013. máj. 13. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
omg.. ki gerjedt rá ennyire a testvérére ez kb a héten a 20 adik ilyen kérdés ...
2013. máj. 13. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez tényleg más..Nekik lehet ennyire tapadni..míg pl egy húg-nővér viszonyban ez nem annyira elfogadott..
2013. máj. 13. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
oké h. Az ikrek között szorosabb a kapcsolat de azért ne mennyünk már át túl közeli rokonba
2013. máj. 13. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

ismerek egynemű és vegyes párosokat is

ilyet még nem láttam, sőt nem is hallottam,

a Ti dolgotok N

2013. máj. 13. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!