Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Már 19 éves vagyok és szűz,...

Már 19 éves vagyok és szűz, ezért sokan prűd ribancnak tartanak, de csak félek a kukitól. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy pasi,akivel már rég óta járok,de még mindig nem történt meg.Ő már nem szűz,és már régen le akarna fektetni,mert már nagyon kanos.A pettingig eljutottam,de tovább nem hagytam neki.

2013. máj. 21. 09:32
 1/5 anonim ***** válasza:
37%

Hidd el, ha megraknak se leszel több, vagy kevesebb. De pl ott vannak a prostik, akik naponta megdöngetnek, szerinted ők többek? Ez egy emberi butaság, amit mint pl a vallást, vagy valamilyen félhez/csoporthoz való kapcsolatot, azt, hogy legyen minél több hobbid, a társadalom úgymond elvárja.

Engem hidegen hagynak ezek... és inkább legyél te is normális ember és ne akarj a csordaszellemnek bedőlni.

2013. máj. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

hasonlo, egy szextöl hirtelen nem valtozik meg a szemelyiseged, max megszereted es keresni fogod.

(egyik ismerösöm hasonloan 20 fele veszitette el, kicsit csunya, de lefeküdt egy diszkossal. Azota meg van bolondulva, mindenkire maszik, mindenkivel szexelni akar es ugy viselkedik, mint egy 16 eves megbizhatatlan tini)

Szal lehet felsz töle, de olyannal probald elvesziteni akihez masnap is fordulhatsz repetaert ha esetleg megkivanod jobban.

2013. máj. 21. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csak akkor feküdj le vele, ha szeretnéd, és akkor a legjobb ha szerelmes vagy belé (ez a "pasi akivel régóta járok" elég elgondolkodtató mondat). Én 20 vagyok és szűz, de én "nem félek a kukitól" inkább attól, hogy mit fog szólni az akkori párom, ha elmondom neki. Te hogy mondtad el neki?
2013. máj. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Anonim kérdőívek szerint az elsőéves egyetemisták átlag 34-35 százaléka szűz. Szemtől szembe viszont szinte mindenki tapasztalt, mert ma az a divat. Nem vagy egyedül vele, és az együttjárás se kötelez rá, hogy elveszítsd.

Ha igazán szerelmes leszel, hidd el úgy kell majd visszafogni magad. Várj nyugodtan az igazira.

2013. máj. 22. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha a puncit szereted, akkor keress olyat magadnak!
2013. nov. 6. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!