Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért mondogatják itt sokan a...

Miért mondogatják itt sokan a szűz férfiaknak, hogy a fejükben van baj?

Figyelt kérdés
Nem inkább az a tény, hogy konkrétan a szüzességgel van baj? Amiatt menekül tőlük minden lány/nő, nemde?
2013. febr. 20. 10:55
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/125 anonim ***** válasza:
90%

Azért van baj a fejükben mert ekkora dolgot csinálnak a szüzességből.

Szerintem egy nő sem mondta hogy nem kell neki szűz pasi,csak feleslegesen pánikolnak.

Ha meg normális senki sem menekül.A páromnak én voltam az első,k*rvra nem zavart mivel ő sem csinált belőle nagy dolgot.

2013. febr. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/125 A kérdező kommentje:
Hát ha 20 előtt történt meg, akkor az rendben van. Csak aki mondjuk 23-25 évesen szűz, azzal már egy nő sem áll le, és ne jöjjön senki a szerelemmel, amikor az is a szüzességen múlik javarészt ilyen korban.
2013. febr. 20. 11:00
 3/125 anonim ***** válasza:
62%
#1: érdekes, háromszor dobtak, mikor kiderült rólam... Mert "ők tapasztalt férfit szeretnének".
2013. febr. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/125 anonim válasza:
Az a nő aki csak azért nem ad esélyt egy pasinak, mert szűz az nem normális....Szerintem kihívás, ha te vezeted be mindenbe a barátodat és együtt fedezitek fel a dolgokat. :)
2013. febr. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/125 anonim válasza:
Magyarán csak meg kell találnod, azt a lányt aki elég normális felfogású ahhoz hogy "megbirkózzon" ezzel a ténnyel. :)(Előző voltam)
2013. febr. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/125 anonim ***** válasza:
Azért, mert akinek 23-25 éves korára nem sikerült még egy nővel sem párkapcsolatot kialakítania, annak valószínűleg baj van a fejében. Nem a szüzességgel van baj, hanem, hogy ilyen korra még nem jutott el odáig, hogy képes legyen kapcsolatot kialakítani.
2013. febr. 20. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/125 anonim ***** válasza:

akkor lehet hogy velem van baj mert nem tartom cikinek/gáznak a szüzességet,de ja,ha normális nőt találsz akkor nem zavarja hogy nem vagy tapasztalt

1voltam

2013. febr. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/125 anonim ***** válasza:
95%
Azért, mert a szüzességnek ők maguk kerítenek nagyobb dolgot, mint ami! A szüzesség lóf.sz, egy mítosz, amit valami idióta kitalált. Azt mondják "elveszti a szüzességét", holott igazából senki nem veszít el semmit. Ha valamit elsőként tapasztalsz meg, akkor arra azt mondják, hogy első tapasztalatod ezzel-meg azzal, akkor a szex esetében miért van az, hogy az első szexuális élményed során "elveszítel" valamit? Az első szex nem más, mint a szexuális életben való debütálásod, és ennyi. Ez a gondolkozás vezet el odáig, hogy manapság mindenki bírál mindenkit a szexuális élete alapján.
2013. febr. 20. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/125 anonim ***** válasza:
95%

Már megint te vagy az? Az ilyen szerencsétlenek a szüzességüket gondolják a fő problémának, holott az csak a következmény. Minek a következménye? Az elcseszett, hülye téveszméknek, hogy ők valami alacsonyabb rendű selejtek. Mindenki volt szűz? Ők mégis, hogy estek át rajta? Mert ha abból indulunk ki, hogy nem kellenek senkinek, akkor mindenki szűz lenne.

Ráadásul nincs senki homlokára írva, így nem kell elpofázni és kész. Rád tudják bizonyítani? Nem. Vagy szerinted a csajok mindent őszintén elmondanak. De ha sikerülne is összehozni valamit és hivatalosan is elveszítenéd, akkor változna valami? Nem. Ugyanaz maradnál. Egy szánalmas rinyagép. Akkor jönne, a nem vagyok elég magas-jóképű-gazdag-kigyúrt stb.

Mégis hol lenne a baj? Talán nincs f*szod? Mert ha nincs, akkor az testi baj. Úgyhogy igenis az agyatokkal van a baj.

Mint az ovisok, akik hisztiznek, ha nem kapnak meg valamit. VAgy szerinted majd a 10/10-es csajok fognak könyörögni, hogy dugd már meg őket. Helyetted senki sem fogja megfektetni a csajokat.

Úgyhogy szedjétek össze magatokat balf*szok! Vagy sírdogáljatok tovább, legalább több betömni való lyuk marad nekem.

2013. febr. 20. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/125 anonim ***** válasza:
90%
Van egy ismerősöm, aki 25 éves és szűz. Ő annyira kényelmes politikát folytat, hogy meg sem próbált közeledni lányokhoz. Annyira fél az elutasítástól, hogy még egyet sem vállalt be. Biztos vannak férfiak, akik az igazira várnak, de szerintem a nagy többségnél inkább jellembeli problémák vannak, mint ismerősömnél is. Mert bárhogy is néz ki valaki, ha igazán próbálkozik, akkor legalább egy lány biztosan összejön neki.
2013. febr. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!