Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért tartják sokan szerencsét...

Miért tartják sokan szerencsétlennek, bénának, életképtelennek azokat, akik 20 felett is szüzek?

Figyelt kérdés

2012. okt. 14. 15:49
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
50%
Ők tartják magukat annak.
2012. okt. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

vhol le kell vezetni a feszültséget, pl. úgy h másokra negatív dolgokat mondjanak.

amúgy hülyeség. ha vki szerencsétlen, béna, életképtelen is lenne, ez nem végleges, mert változik az ember állandóan.

2012. okt. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
De mikor feltesznek olyan kérdéseket, hogy "Elmenjek-e prostihoz vagy sem?" akkor a legtöbben leoltják őket, hogy milyen idióták, menjenek csak, mert milyen gáz, hogy 20 fölött is szüzek stb
2012. okt. 14. 15:53
 4/21 anonim ***** válasza:
Mert nem tudják elképzelni, milyen az, amikor vkit mindenki elutasít a külseje miatt.
2012. okt. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Én nem tartom őket annak, különben is ez magánügy, nem??? Elküldeném a francba, aki megkérdezné, hogy szűz vagyok-e?
2012. okt. 14. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:
Én bevallom őszintén, hogy egy rakás szerencsétlenség vagyok, nem tudok csajozni és még jóképű, magas, izmos, pénzes sem vagyok. Így nem is bánom, hogy 21 évesen elmentem egy lakásos lányhoz. Másnak is javasolni tudom, akinek nem megy 18 éves koráig a csajozás.
2012. okt. 14. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
11%
Ha nincs mögötte vallási meggyőződés, vagy olyan súlyos testi fogyatékosság, amin nem segítene a fogyás-izmosodás, vagy egy fodrász, netán fogorvos, esetleg pár könyv, hogy meg tudjon szólalni, akkor az illető egy lusta, igénytelen, görény luzer. Sajnos.
2012. okt. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Csakhogy sokan elfelejtik, hogy nem csak ennyiről van szó. Mi van, ha olyan környéken élsz, ahol korlátozottak az ismerkedési lehetőségeid, nincsenek hozzád illő lányok a közeledben, továbbá nincs önbizalmad sem, mert rengeteg kudarc ért korábban. Ezekről senki nem beszél, állandóan csak a "gyúrd ki magad, új frizura kell, öltözz igényesebben!" stb... van itt.
2012. okt. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Gyúrd ki magad, meg az apád f...sza, már komolyan. Persze fiam legyél tucat, vegyél fel izomtrikót aztán feszítsél a plázában. Akkor marha menő leszel, a kis agyatlan p..csák meg majd olvadoznak.

Hogy ennyire személyiségtelen legyen 10 emberből 9... és még csodálkoznak, hogy vannak akik menekülnének a világból...

Ha már edzeni megy valaki, ne azért tegye, hogy jobban tetsszen másoknak, hanem önmaga és az egészsége miatt.

Nem kell fél órán át állítgatott haj, meg rózsaszín póló, bokáig érő üleppel ellátott nadrág kíséretében ahhoz, hogy normális teszem hozzá megint NORMÁLIS nőt találj magadnak.

Persze kérdés kinek mi a normális, mert nekem spec nem a többség...

Most meg jöhetnek a mínuszok, mert hát mit is képzelek én magamról, hogy leszólom anyuci meg apuci kedvenc kis agyilag nulla, lelkileg fejletlen hülye gyerekeit. Mert hát ugye mégiscsak ők vannak többen.

24/F

2012. okt. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Ha ráértek: vetkőzzetek meztelenre a tükör előtt, és kérdezzétek meg magatokat: tetszene ez egy csajnak? Ha képesek vagytok további, elvont gondolkodásra, tegyétek fel így a kérdést: lefeküdnék-e egy olyan lánnyal, aki olyan nőben, mint én férfiban? Gyanítjuk a választ.

Még senki sem lett tucat attól, hogy nem úgy nézett ki, mint egy igénytelen fogyatékos. Persze, a pallérozott elmétekre büszkék lehettek, de nektek se kell egy könyvek közt élő, kis penészvirág, hiszen akkor már egymásra találtatok volna. Jó nő kéne, de az meg nem lesz, amíg szarul néztek ki. Cumi.

2012. okt. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!