Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 13 éves lány vagyok és van...

13 éves lány vagyok és van egy 16 éves srác akinek bejövök és mindketten akarunk szexelni, de szerintem még túl fiatal vagyok, vagy nem?

Figyelt kérdés

2013. máj. 21. 21:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
fiatal es hulye ....
2013. máj. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%
Hányszor írod még ki???? DE, IGEN, TÚL FIATAL VAGY.
2013. máj. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Igazad van, túl fiatal vagy, arról nem is beszélve, hogy ha le is feküdnél vele, a srác bűncselekményt követne el, mert nem vagy 14 éves..
2013. máj. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
72%

Köszönjük, de egy napra elég lett volna egyetlen kérdés egy buta kislánytól és nem kell kiírni 7843291x.

Hidd el, se reggel, se délben, se este nem fog senki támogatni abban, hogy elrontsd az életed.

2013. máj. 21. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
42%
hülye r*banc...
2013. máj. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:

Komolyan mondom, hova jutott a világ.

Nem tudom, modern felfogásúnak tartom magam, de kb. tényleg azt tudom mondani, mint amiket régen én magam hallottam az idősektől. (Én 28 éves férfi vagyok amúgy.)


13 éves a kislány és szexelni akar...egyszerűen ilyet el sem tudok képzelni, nem értem. Ennyi idősen nem is néztem meg senkit ilyen jelleggel, még csókolózni sem mertem volna, ezek meg már szexelni akarnak.

Persze mindenki más, én ezt értem...

és még a nők csodálkoznak, hogy a férfiak kihasználják őket, csak egy ribancnak tekintik őket...

Mondjuk a munkahelyemen is ez van: vannak csajok, akiken a fél cég végigment, szó szerint. Szült gyereket, de a gyerek azt sem tudja kitől van. És még büszke is a gyerekre, nem bánta meg, hogy megszülte. Igaz, hogy a szülei támogatása nélkül kb. 1 hónap után az utcán kötne ki a bevétele és kiadása után. Abba nem gondolt bele, hogy el is kéne tartani vagy valami hasonlók...

Nem értem én ezt...

2013. máj. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

1; igen túl fiatal vagy még

2; ha szexelni akartok, akkor úgyse fog megakadályozni, bármit is írunk itt.

de azért néhány megfontolandó dolog:

ha esetleg a srác nem szimpatikus a szüleidnek könnyen feljelenthetik, és bár még ő sincs 18, azért nem lesz túl jó a priusza.

ha mégis szexelnétek, akkor legalább a fokozatosság legyen szem előtt. egymás kielégítése nem feltétlenül a farkat a punciba aztán hajrá!-t jelenti, az orális szex is elég sok élvezetet tud adni, vagy a kézimunka:-) és lehet, hogy az is elég még egy jó ideig mindkettőtöknek! :-D

ha meg mégis mindent bevetnétek, akkor mindenképp használjatok óvszert!

2013. máj. 22. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Igen, még nagyon fiatal vagy! Ha igazán szeretitek egymást, akkor akár éveket is tudtok várni, és akkor sokkal értékesebb lesz a testi kapcsolat! Csóknál több még ne legyen köztetek!!!
2013. máj. 22. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Igen az vagy . Ráadásul, aki 14 alattival szexel, az jogi kategória. Nyomulni tilos!
2013. máj. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Túl fiatalok vagytok mindketten. Főleg, hogy nem is jártok, hanem csak bejöttök egymásnak. Ha majd valakivel együtt jársz már hosszú ideje (minimum 8 hónap), akkor esetleg felmerülhet ez a kérdés.
2013. máj. 22. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!