Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért vagyok biztos abban,...

Miért vagyok biztos abban, hogy a másik nemmel való tapasztalatlanságom tönkre tette az életemet, és csinálhatok bármit, társ nélkül maradok életem végéig?

Figyelt kérdés
2012. aug. 11. 20:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mert úgy döntöttél. Csak rajtad áll.
2012. aug. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
próbálkozz azonos nemmel
2012. aug. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Akkor kifejtem.


25 éves múltam, és nem értek a nőkhöz. Nem is törekedtem komolyan arra sose, hogy kialakuljon bármi is, ezért lenéznek. Sose csókolóztam. Annyira későn döbbentem rá, hogy nem így kellett volna történnie, hogy már nem is fog változni a helyzet.

2012. aug. 11. 20:21
 4/13 anonim válasza:

Nehéz a férfi sors. Én is így érzek. Minden lány próbál vígasztalni, hogy nem is vagyok olyan ronda, de közben egy sem járna velem. Szóval hazudnak.


Figyelj, ha lesz pénzünk,a kkor legalább prostizhatunk, csak így lehet jó nővel szexben részük.

2012. aug. 11. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Engem is b*zinak néznek, holott egyáltalán nem vonzódok a férfiakhoz, csak egyszerűen nincs a génjeimbe kódolva az, hogy felszabadultan tudok a nőkkel ismerkedni.
2012. aug. 11. 20:22
 6/13 A kérdező kommentje:
10/10es bombaprostituáltakkal fogunk dugni, és akkor fel fognak nézni ránk a nők.
2012. aug. 11. 20:23
 7/13 anonim ***** válasza:

Nem értettél a nőkhöz...


Senki nem úgy születik és kezdi, hogy ért a nők nyelvén.


Ehhez tapasztalat kell, amihez idő kell sok idő.

És túl kell esned pár elutasításon, és pozitívumokon is.


Csak te annyira féltél attól h senkinek sem lennél jó és bármit is mondanál nem lenne jó h inkábbb lemondtál erről


Nem késő elkezdeni.

2012. aug. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Kleo25 ***** válasza:
akkor te egy kocka lehetsz, vagy nem?
2012. aug. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerintem attól hogy 25 éves vagy,nem jelenti azt hogy fel kéne adnod,nem is vagy annyira öreg,csak összejön valami.Reméljük.
2012. aug. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nem mondom, hogy az a tipikus teljesen elhanyagolt, ápolatlan kocka, de kocka vagyok.
2012. aug. 11. 20:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!