Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szűz vagyok és nekem idő kell...

Szűz vagyok és nekem idő kell mindenhez. Ez baj? Emiatt dobott ki engem?

Figyelt kérdés

5-ször randiztam egy sráccal. Aranyos volt velem stb. De elmondtam hogy szűz vagyok, és nekem idő kell mindenhez...Akkor azt mondta nem baj, nem akar elkapkodni velem semmit. Azelőtt heti 2-3 alkalommal találkoztunk, mióta elmondtam jó ha 1-2 hetente... :(

Emiatt utált meg? :(


2013. máj. 24. 17:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg tőle.
2013. máj. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűbb, hogy csak megijedt.
2013. máj. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Az kimaradt hogy megkérdeztem hogy miért hanyagolsz el mostanában mi bajod velem? És erre azt mondta hogy "De utálom ha valaki követelőzik rajtam, tudod mit? Hagyjuk az egészet a fenébe ha számon kérsz rajtam már most dolgokat"


És nem áll velem szóba :(

2013. máj. 24. 17:22
 4/10 anonim ***** válasza:

Háát, ha nem is jártatok hogy dobott ki? Amúgy meg biztos keresgél, nem mindenki szeret várni..

Amúgy hány évesek vagytok ?

2013. máj. 24. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki,hogy megúsztad őt.Jobban jártál
2013. máj. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Pff. Hagyd a p.csába. Szerintem csak a szexre ment. Elég hisztis p.csa viselkedés....
2013. máj. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

na akkor nem a lényeget írtad le, nem azért szakított, hanem mert ki tudja hogyan milyen stílusban kérdezted tőle, hogy most mi van, miért nem találkoztok, nem tudom talán a stílus, nem tudni egyáltalán milyen volt ez a kapcsolat?

ki tudja innen eldönteni, ez kevés info N

2013. máj. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen meg sem érdemel egy tisztességes lányt sem! Ne sajnáld!
2013. máj. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Szűz csajokkal tudod ki akar már vesződni, amikor ott vannak a bejáratott csajok. Csak teher lennél számomra és a fiúd számára is. Keressél hozzád hasonló szüzet.
2013. máj. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

pfff, 9-es, ez aztán a hozzáállás.

nem teher a szüzesség, de nem lehet tudni, mi baja.

egyébként miért mondtad el 5 randi után? sztem ezt csak helyzetben lehet esetleg megemlíteni. :)

2013. máj. 24. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!