Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Miért történik az, hogy...

Miért történik az, hogy nagyon okos fiú vagyok, mindenhez hozzá tudok szólni, mégis semmi sem vesznek a lányok?

Figyelt kérdés

Igaz egyáltalán nem nézek ki jól, de ez nem lehet ok erre szerintem. Mindig azt tanították a szüleim, hogy az okos fiúkat kedvelik a lányok. De most már elgondolkodtam, hogy lehet ez nem is igaz? Eléggé otthonülős vagyok, egész nap olvasok. Ez ugye nem baj?


21 F.


2011. dec. 13. 13:04
1 2 3 4
 1/33 A kérdező kommentje:
jav: semmibe sem vesznek.
2011. dec. 13. 13:05
 2/33 anonim ***** válasza:
én kedvelem az okos fiúkat. ehhez csak plusz az h a pasim jóképű is :) amúgy küldj képet, és majd megallapitom..
2011. dec. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
47%

Az, hogy okos vagy csak egy dolog. Ehhez nem árt még kisugárzás, határozottság, humor, siker. Ki akarna egy tudós bagollyal élni? :)


p.s: annyira azért mégsem lehetsz okos, ha ilyen kérdéseket teszel fel. Az intelligencia nem csak a lexikális tudásból áll ám. :)

2011. dec. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
önbizalomhiány.. az se függ össze a lexikálois tudásával.. szal én megértem :S
2011. dec. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
69%

22F


a mesében olyan a világ ahogy te képzeled. mondják hogy a pénz nem boldogít pedig igen is boldogít és a külső nem számít, de mégis.. és ennek a listának soha sincs vége.


az olvasás jó és becsülendő, főleg ha olyanokat olvasol amelyek tágítják az ismereteid és fel tudod használni a hétköznapokban.


azt hinné az ember régen másmilyen volt, de ezt nem mondhatjuk biztosra, mivel az idő minden sebet begyógyít és idővel mindig (általában) csak a jóra emlékszünk.

2011. dec. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:

Nem az a gond, hogy okos vagy.

Hanem ha otthon ülsz, meg sem ismerkedsz lányokkal. Miért nem jársz el közösségbe? Rengeteg nagyon jó helyre lehet menni, ahol értelmes emberekkel tudsz találkozni.

Lépj be pl. a mensába, ha okos vagy, akkor simán felvesznek. Nagyon sok érdekes, értelmes programot szerveznek, ahol ráadásul ugye a többi taggal is megismerkedhetsz.

De ez bámelyik másik klubra is igaz.

2011. dec. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:

A nők álma nem az, hogy valaki minden kérdésre tudja a választ. Inkább, hogy nőnek érezzék magukat melletted. Erre meg rá kell érezni, de ahhoz ki kell mozdulnod.


"Eléggé otthonülős vagyok, egész nap olvasok. Ez ugye nem baj?"

Ebből a szempontból baj. Próbálj több ponton kapcsolódni a külvilághoz, szocializálódj. :)

2011. dec. 13. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:

és miért van az h én is egész okos fiú vagyok és mégis sok hülyeséget csinálok?


20/F

2011. dec. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
nem tudni.. :DD
2011. dec. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
hát ha otthon üldögélsz mit vársz
2011. dec. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!