Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A barátommal 1hónapja jöttünk...

A barátommal 1hónapja jöttünk össze. Idáig megértő volt meg minden. Elmentünk sétálni egy parkba egyik este, és leültünk egy padra. Bejelentette, hogy ott és most csináljuk. :/ Én ellenkeztem, szal nem történt meg és a barátom dobott. Méért? :' (

Figyelt kérdés
Teljesen összetörtem,hogy csak arra kellettem neki.Igaz,mégcsak 14éves vagyok,kicsit sem akarom elveszteni a szüzességem.Bőven ráérek evvel majd 2-3év múlva foglalkozni.1 hónap tudom h "semmi",de nekem már jó régóta tetszett,és egy suliba járunk,osztálytársak vagyunk,így minden nap látom majd.Hogy tudjam elfelejteni?Mit tegyek?:S :( :\'(
2008. nov. 1. 23:56
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Erre mit lehet írni... számold ki a pí utolsó számjegyét, mire addigra biztos elfelejted.
2008. nov. 2. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%

Örülj neki, hogy nem volt durvább.

Legközelebb meg vigyázz, kivel hova mész. Ismerd meg előtte jobban, mielőtt ilyen helyzetbe kerülhetnél.

Az, hogy most egy kicsit normálisabbat fogtál ki a bunkók közül - még nem garancia arra, hogy legközelebb is így lesz.

2008. nov. 2. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
14%
szerintem íratkozz ki az iskolából! Próbáld meg rábeszélni a szüleidet, hogy költözzetek el jó messzire, ez biztos segíteni fog!!
2008. nov. 2. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
59%
nem szeretett csak dugni akart... ne kezdj problémás szépfiukkal vagy durva senkikkel...
2008. nov. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Jol tetted.Sok 14 éve ész nélkül össze-vissza fekszik mindenféle pasival igazán vehetnének tőled példát hogy te komolyan tudsz gondolkozni.

Amugy meg az ilyen pasikat nagy ivben le kell Sz*rni.14 éves és most dolgoznak benne a hormonok.Szerintem még azt sem tudja hogy mit miért csinál de nem is kell foglakozni vele majd találsz valaki mást aki hozzádvaló.

2008. nov. 2. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha izéltetek volna, akkor is egyből dobott volna. Még jól jöttél ki. Az a gyerek egy selejtes f.sz, ne foglalkozz vele.
2009. márc. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Egyszerűen nézd levegőnek és ne mutasd ki hogy neked ez mennyire rosszulesett
2017. ápr. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!