Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek hülyeség lenne 8....

Szerintetek hülyeség lenne 8. -osként elveszíteni a szüzességemet? Bővebben lennt.

Figyelt kérdés

15 hónapja voltam belezúgva a srácba, és 8 hónapja összejöttünk.

Szerintem ez eleve elég ritka dolog, mármint hogy általános iskolában ilyen hosszú egy kapcsolat, de tényleg szeretem őt, és érzem hogy a szerelmemet minden egyes másodpercben tiszteli és viszonozza.

Eddig csak a csókig jutottunk, néha simogatott kicsit. Pár napja amikor nála voltam, szóba került a szüzességem...

A 8 hónap alatt nem is igazán gondoltam rá, annyira lefoglalt az a gondolat, hogy járunk, de most rádöbbentem arra, hogy én már nagyon le szeretnék feküdni vele.

Szerintetek várnom kéne még? Szerintem igen, csak nem értem hogy mire...hiszen egy 8 hónapos kapcsolatban már eléggé megismertük egymást és egymás szokásait is. És még mindig hihetetlenül szeretem. Bízom benne, és tudom, hogy mindvégig vigyázna rám, de mégis van egy kis kétely benne...mit tanácsoltok?


2013. máj. 26. 21:55
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
2013. máj. 26. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
2013. máj. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
85%

Nem kell a "bővebben lent". Igen, korai. Miért tetted fel ezt a kérdést, ha annyira nem lenne az?

Ha te eddig nem is gondoltál rá drágááám... akkor miről beszélünk? Gondolj már még rá pár hónapig, közben meg olvasgass sok sok mindent a védekezésről, szexualitásról, esetleg beszélgess anyukáddal

2013. máj. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
57%

Nézd, ezt te érzed. Persze ha betöltöttétek már a 14-et. Az alatt jogilag aggályos.

Az emberek két okból szoktak a szexszel várni: egyrészt hogy kellőképpen elmélyedjen a kapcsolat (nálatok ez azt hiszem, megvolt), másrészt hogy kicsit érettebb korban történjen meg. Ha téged nem zavar, hogy ilyen fiatalon, akkor csak rajta.

Bár szerintem a csók után hirtelen a szex kicsit erős ugrás, nem?

2013. máj. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
78%
Igen hülyeség.
2013. máj. 26. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
természetesen nem rögtön a csók után csinálnánk ... :D
2013. máj. 26. 22:00
 7/29 anonim ***** válasza:
86%

Szerintem inkább csak nagyon apránként próbáljatok tovább lépni, ha a csók nem elég. Az úgy igazán szép, főleg ebben a korban. Gondolj arra, hogy van időtök, nem kell semmit elkapkodni, mindent lehet nyugodtan ízlelgetni. És hidd el, szerintem a kapcsolatotoknak is jót tesz ez, érzelemben, egymás ismeretében és egymás iránti tiszteletben.

Tudom, hogy a mai fiataloknak sokszor nagyon sürgős, de személy szerint 16 éves kor előtt nem tartok egy lányt elég érettnek a szexhez.

2013. máj. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
32%
8.-osként mit érzel te??? De most komolyan... szerelmet, hormonokat?? Ne viccelődjünk már. nemrég tanultad meg kitörölni a segged, de már a f.sz kéne... ne cigánykodjunk már kérem szépen!!
2013. máj. 26. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
#2: Csak nem te is nagy tanítvány vagy?
2013. máj. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
utolsó válaszoló....köszönöm az értelmes választ. f.szfej.
2013. máj. 26. 22:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!