Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok ti örülnétek neki?...

Lányok ti örülnétek neki? Vagy ez manapság már nyálas, nem szükséges?

Figyelt kérdés
Barátnőm ma kezdte el szedni a fogamzásgátlót,szűz még és megbeszéltük,hogy következő hónap 23.án(azért ekkor mert ekkor leszünk 4 hónaposak) lefekszünk egymással.Szeretnék neki kedveskedni,emlékezetessé tenni, gyertyákkal,esetleg egy rózsasziromból kirakott szívvel az ágyon.Ezt a mai lányok még értékelik vagy túl nyálas a dolog?

2013. máj. 26. 23:50
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Értékelik :)
2013. máj. 26. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Igen igen igeeeeeen!

21l

2013. máj. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 who i am ***** válasza:
100%

Neked kell ismerni a barátnődet annyira, hogy tudd

tetszene-e neki, mennyire romantikus alkat. Én nem igényeltem volna, de nekem az is fura, hogy ez egy előre megbeszélt időpontban lesz, nekem fontosabb a spontaneitás.

2013. máj. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Teljesen lebénult a kezem, hirtelen annyi szépet és jót szerettem volna írni neked, hogy vannak még ilyen pasik és hogy mennyire figyelmes vagy meg milyen jó ötlet ez... :-)

Sok sikert!

És le a kalappal előtted! :-)

2013. máj. 26. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nagyon örülnék neki,nagyon kedves dolog,főleg ha utána nem neki kell feltakarítani a szirmokat.

A lányoknak ilyenekre van szükségük és nem a bunkózára ahogy sokan gondolják(persze kell a humor is,de a kettő között nagy a különbség)

2013. máj. 27. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Imádni fog. :)
2013. máj. 27. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

szép, semmi gond

de szexet nem tervezek, eddig sem soha, eztán sem N

2013. máj. 27. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Olyan sosem lesz mint a filmekben,de ez már közel áll hozzá.Biztos örülni fog neki
2013. máj. 27. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Ez szép és aranyos.


De szerintem az előre megbeszélés, hogy majd jövő hónap 23-án szexelünk az gáz. Akkor kell szexelni, mikor megkívánjátok egymást, nem úgy na most akkor beírjuk a naptárba, és akkor szex lesz. Szerintem az elsőnél még amúgy is fontos, hogy ne előírásra történjen. Nekem legalábbis egyik barátnőm se számolt be valami jó dolgokról, akik így szexeltek, hogy na már X hónaposak vagyunk, akkor szerdán feküdjünk le egymással.

2013. máj. 27. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez aranyos és kedves dolog:)

De ,hogy megtervezitek az nem olyan jó. Inkább spontán:)

2013. máj. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!