Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nagyon fáj mikor elveszítjük?

Nagyon fáj mikor elveszítjük?

Figyelt kérdés

Nagyon szar érzés?

Vérzik is?

Volt orgazmusotok az elsőnél?



2013. máj. 29. 15:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy eléggé felizgulva és rágörcsölsz, akkor nagyon tud fájni és vérzik. Ha nem fáj, akkor csak minimális pecsételő vérzés jöhet ki, de előfordulhat, hogy az sem.
2013. máj. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
30%

Nagyon!

Hú de még mennyire.

Hát nekem vót.


17/f

2013. máj. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
28%

Nagyon fájt, nagyon szar érzés!

Nagyon durván vérzett, spriccelt is a vér!

Csak egyszer vesztettem el, de egy karcsonkítás nálam nem jár orgazmussal!


:(

2013. máj. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

nem vérzett, a legtöbb lánynak nem is vérzik. Fájni fáj. Orgazmusa szinte egy lánynak sincs. Akinek van az szerintem már nem volt szűz, vagyis nem volt szűzhártyája. Na meg eleve bele kell jönni kinek hogy jó, ehhez idő kell és tapasztalat.

Pont ma volt egy iylen kérés hogy volt-e olyan akinek volt orgazmusa elsőre. Mindneki azt rita hogy nem. Egyébként az nagyon fontos hogy nagyon fel legyél izgulva, annál kevésbé kellemetlen. Ismerjétek meg egymás testét már elötte. Fontos a petting. Ne első alkalommal rögtön az aktus legyen.

2013. máj. 29. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Látom, még nálad is korai a kérdést feltenni...
2013. máj. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Kibírható, bár nálam kb az első 3 alkalommal volt enyhe vérzés. Az elsőnél nincs orgazmusod.. sőt a másodiknál se lesz,főleg ha mind a ketten tapasztalatlanok vagytok. Ja és védekezzetek! Legyen nálad is gumi,úgy a biztos.
2013. máj. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Jaja eléggé fáj, amikor elveszítem a pénztárcámat, és benne minden irattal és húszezresekkel tele.
2013. máj. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!