Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Van két 12 éves barátnőm, az...

Van két 12 éves barátnőm, az mindkettőnek 13 éves pasija van. Az egyikőjük tulajdonképpen idén el akarja veszteni a szüzességét, és kezdi belerángatni a másik (normálisabb) barátnőmet is. Hogyan beszéljem őket le róla?

Figyelt kérdés
L/12

2013. máj. 31. 20:07
1 2 3 4
 11/31 anonim válasza:
63%
nekem van 1 barátnőm, ő 12 éves és 25 éves pasija van és már tavaly elvesztette a szüzességét én pedig nem tehettem ellene semmit mert nem is figyelt rám, mindig témát váltott és nem vett komolyan. szerintem hagyd őket és ha lesznek olyan idióták, hogy megteszik, akkor csak sajnálni tudom őket.én nem is foglalkoznék velük többet, ha ilyenek, de van 1 másik megoldás is. hagyod hogy megtegyék, aztán majd ha nem jól sül el a dolog vagy valami bajuk lesz akkor vigasztald meg őket, így nem veszted el a barátságukat. ha pedig beszélsz velük, akkor ne erőltesd, mert rámehet a barátságotok. 12/l
2013. jún. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
Akinek nincs esze, annak adni nem lehet. Te ne legyél olyan mint ők!
2013. jún. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim válasza:
100%

én már csak egyet tudok érteni, nincs semmi új amit elmondhatnék, esetleg az, hogy nem tudom tudják-e de 14 év a min. korhatár a szexhez.. amúgy ez a társadalom tényleg ennyire megbolondult? 12/13 évesen elveszteni a szüzességet? én szégyellem hogy ilyenek a kortársaim (kinek nem inge ne vegye magára). és az, hogy szólsz a szüloknek nem biztos, hogy segít, nem lehet tudni, hogy mennyira vannak otthon odabent.. mindenesetre egy próbát megér. de ha nem sikerül lebeszélni oket akkor hagyd a fenébe. mondjuk majd nagyot néznek ha 13 évesen szület gyerekük. na mindegy. ezen már nem lehet segíteni.


13/L

2013. jún. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
Uramatyám.
2013. jún. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
fake
2013. jún. 12. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
csak vonj vállat, és mondd nekik hogy "úristen de gázak vagytok, nem véletlen hogy ennyi megkeseredett és kihasznált riherongy kislány van manapság." mert lássuk be.. GYEREKEK vagytok még.. mindannyian s: ha emiatt elkezdenek piszkálni meg kiközösíteni akkor az ilyen nem is igaz barátnő, csak egy kis retek.. én is látom, hogy a volt sulimba a 12-13-14 évesek miket csinálnak, kapualjba ujjazzák őket meg ilyenek s: én közel 20 voltam mikor elvesztettem a szerelmemmel a szüzességem, és hálát adok az égnek hogy nem a kíváncsiságom győzött korábban és vártam eddig vele. most az összeköltözést tervezgetjük.. a szüzesség kincs!!! mégpedig hatalmas, mert csak egyszer adható oda, és csakis egy valakinek ! egy 13 éves kisfiú nem hiszem hogy felfogná ez mennyit ér...
2013. jún. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
Nem használ. Én is 13 évesen vesztettem el, konkrétan azzal fenyegettek a legjobb barátnőim, hogy szóba se állnak velem többet, ha korán kezdem el a szexuális életem. Ettől függetlenül, hogy korán vesztettem el nem bántam meg. Nem is divatból tettem. Úgyse tudod lebeszélni róla a barátnő(i)det. Maximum próbáld meg neki(k) elmagyarázni, hogy ha nagyon el akarja vgy akarják veszteni a szüzességüket, akkor olyannal tegyék, akit akkor tényleg szeretnek (már amennyire azt lehet 12-13 évesen), védekezzenek és ne divatból tegyék, mert egyáltalán nem menő. Én sem menősködtem vele, tudta pár ember és kész. Ha meg minden áron le szeretnéd róla beszélni őket, akkor mond meg nekik, hogy 13 évesen ritka a jó fszú pasi :D:D:D Meg hogy konténer mögött vagy wc-be nem romantikus és hogy nagyon szr, ha közben idegeskedik az ember, ráadásul gyakran bajok vannak első alkalomnál a fiúnál, hogy nehezen áll fel stb (legalábbis nálunk bajok voltak ezzel) na és ezt képzeljék el egy 13 éves fiúnál :D Arról nem is beszélve, hogy 100%, hogy szakítani fognak, és nem esik majd valami jól, az első alkalom után nem fognak tudni leállni és egyre csak kívánni fogják az együttléteket. El fognak krvulni. Én csak azért nem lettem rbi, mert elég gyorsan összejöttem a mostani barátommal és ugye ő helyt áll ezen a téren :D De ha ő nem lenne eléggé kéretném magam...
2013. jún. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:

"nekem van 1 barátnőm, ő 12 éves és 25 éves pasija van és már tavaly elvesztette a szüzességét"


figyi nem tudod véletlen a srác nevét, címét esetleg?

2013. jún. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:

ma 19:18

miért kérdezed?

2013. jún. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim válasza:
13 évesen már ezen gondolkoznak?nekem még pasim sincs(még nem is volt)!beszéld le őket.az ilyen lányokat akik rámenősek nem is szeretik.na meg ne is beszéljünk a nemi úton terjedő betegségekről.és ha mondjuk egyszer az anyjuk úgy dönt h itt az ideje a nőgyógyásznak akkor az símán megállapítja h szűz-e még az illető...
2013. jún. 27. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!