Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Van két 12 éves barátnőm, az...

Van két 12 éves barátnőm, az mindkettőnek 13 éves pasija van. Az egyikőjük tulajdonképpen idén el akarja veszteni a szüzességét, és kezdi belerángatni a másik (normálisabb) barátnőmet is. Hogyan beszéljem őket le róla?

Figyelt kérdés
L/12

2013. máj. 31. 20:07
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
Mond meg nekik, hogy ez bűncselekmény éls intézetbe kerülhetnek.
2013. jún. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
persze a ci..oknál nem büncselekmény 12 évesen már terhesnek lenni..
2013. jún. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 A kérdező kommentje:
ci...gok, és egyépként az egyik állítólag szakyítani fog, de a k...vásabbnak a pasija fogadott a havárjával h 2 hét alatt megdönti
2013. jún. 29. 12:30
 24/31 A kérdező kommentje:
nem ci....gok
2013. jún. 29. 12:31
 25/31 anonim ***** válasza:
Nagyon kamu kérdés.
2013. júl. 6. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

Nekem is volt egy ilyen barátnőm , de örülök hogy már csak VOLT. Körülbelül annyi idős voltam , mint te amikor ez a lány volt a "legjobb" barátnőm. Felejtsd el őket, buták hozzád képest. "Madarat tolláról , embert barátjáról" egy csomóan azt hitték, hogy én is olyan vagyok mint a barátnőm és mindig lekur*ázták, aztán megismertek és rájöttek, hogy nem vagyunk ugyanolyanok. Hidd el, ha nem tudod lebeszélni őket róla, akkor hagyd meg őket az ő szintjükön. Neked meg lehetnének hasonló morálú barátnőid.Nagyon szép, hogy így foglalkozol velük (én is ugyanezt csináltam) de csak pazarlod az idődet az ilyen kis pic*ákkal.

15/l

2013. júl. 7. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
én meg fogadok hogy 1 óra alatt megdöntenélek..
2013. júl. 7. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:

Nem hinném

És nem kamu kérdés

2013. júl. 9. 00:13
 29/31 anonim válasza:

Nekem volt pasim volt ilyen aki minden áron le akart fektetni, hát nem sikerült neki.

Szerintem ne próbáld meg lebeszélni őket úgyis a saját fejük után mennek, de ha megteszik és lesz valami bajuk akkor légy együtt érző és mond meg nekik ,hogy te előre szoltál!!

2013. júl. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim válasza:

Nekem is van az ismerőseim között egy olyan pár aki ebben a felállásban tolja 12L / 19F . Volt egy kis betekintésem a sexuális életükbe és hát az durva volt amit ott olvastam illetve mesélt a fickó. Csak egy két gondolatot írok a beszélgetésből. - Hallod xy-ke ha legközelebb talizunk hanyagooljuk már a popómat mostanában már nem volt olyan jó.

- Téged nem zavart a "fenekedből" a szádba dolog :$

Na szóval azért próbáltam kicsit átfogalmazni,hogy szalonképes legyen a dolog de ez szerintem BETEG!

Haverom mesélte,hogy lent voltak náluk és ott vette ki az ágyon a pisztolyt és bevette a szájába míg a haverom codozott.Azt hozzáteszem mindketten normális családból származnak és nem indián utánzatok. Az egyikőjük faterja rendőr és semmit sem selyt a dologról :)

2014. júl. 12. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!