Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szűz vagyok és nem akarok...

Szűz vagyok és nem akarok senkit egyéjszakásban szeretném elveszteni. Helyes ez?

Figyelt kérdés
17 éves vgayok még szűz...Van egy srác aki nagyon teccik de 7 évvel idősebb nálam. ő csak szexet akar én pedig nagyon kívánom....nem akarok barátot de szex már hiányzik!és egy ideig bizonyos okok miatt ugysem lesz kapcsolatom..belemenjek?
2008. jún. 20. 00:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Te döntésed! Ha már így eltervezted, akkor tedd meg, és reméljük, h nem fogod megbánni...
2008. jún. 20. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Előttem lévővel értek egyet, tedd azt, amit úgy érzel, hogy kell.
2008. jún. 20. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
ha kívánod, akkor tedd meg nyugodtan.
2008. jún. 20. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Ezt neked kell eldöntened. Én is 17 éves voltam, mikor elvesztettem, pusztán kíváncsiságból (én sem jártam a fiúval). Mosti eszemmel azt mondom, nem kellett volna.
2008. jún. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
100%
Én is 17 voltam,amikor elvesztettem ugyanígy. Én nem bántam meg!
2008. jún. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
49%
én 19 vok, s nem tettem meg hétfőn...pedig nagyon is lett volna rá alkalmam, de nem bánom különösebben, de úgyis kiderül, h mennyire vagy rá kész, ha elkezdetek játszadozni, s nincs megállás, akkor ....:) ;) és a fiú tudja, h szuz vagy még? mert nálam nagy meglepetés volt :DD
2008. jún. 20. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
"egy ideig bizonyos okok miatt ugysem lesz kapcsolatom..?" ezt miből gondolod? hmmm?vagy mi a kiváltó ok, amiért senkit nem tudnál elképzelni magad mellett?
2008. jún. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Nem,nem tudja h szűz vagyok az ok az h nagyon elfoglalt vagyok mert sportolok több mindent is és nincs időm fiuzni meg még korainak is tartom hogy állandó párkapcsolatom legyen...Akik egyéjszakásban vesztették el tapasztalatokat várok:)köszi a válszokat:D:)
2008. jún. 20. 17:21
 9/13 anonim ***** válasza:
mondd el neki hogy szüz vagy.nehogy tul durva legyen.
2008. jún. 21. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én 18 éves voltam és nem szóltam a srácnak. Csak azért mentem bele,mert már nagyon akartam,de nem kellett volna. Kb. fél év múlva ismertem meg az igazit és nagyon megbántam,hogy nem vártam meg vele az első szexet.
2008. jún. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!