Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ez hüvelyi orgazmus jele...

Ez hüvelyi orgazmus jele lehetett?

Figyelt kérdés
Mikor hevesen szeretkeztünk a baràtommal egy idő után éreztem, hogy pisilni kell pedig előtte voltam wc-n és nem is ittam sokat. Ha aklor nem megy el akkor orgazmusom lett volna?
2013. jún. 10. 18:57
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

10-es, az a baj, hogy te is csak a neten olvastál utána és gyakorlatban még sosem tapasztaltad. :D

Kérdező, miért nem keresel olyan pasit, aki legalább "megvár"? A normális szexhez ez lenne a minimum.

2013. jún. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
Nem tudom honnan veszed, hogy gyakorlatban nem tapasztaltam....
2013. jún. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Onnan, hogy azt hiszed a valóságban is olyan, mint amilyennek a cosmopolitanben írták. :D
2013. jún. 11. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
13-as, igen, pontosan erről van szó! :DD
2013. jún. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Ha ezt érzem a valóságban, akkor ne kérdőjelezd már meg! Miről beszélünk?
2013. jún. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
15! Látod, pont azért kaptad fel rajta így a vizet, mert zavar, hogy eddig még csak olvastál róla és nem érezted.
2013. jún. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Szerintem meg azért kaptam fel rajta a vizet, mert ismeretlenek akarják megmondani nekem, hogy mit éreztem. Hát behalok... És még kötekedik, hogy én mit éltem át meg mit nem. Biztos jobban tudod... O.o :D
2013. jún. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
17! Ha a szexre fordítottál volna annyi energiát, mint most a dühöngésre, akkor tényleg átélted volna és nem kellene most amiatt pattognod, hogy eddig csak magazinokban olvashattál róla. :)
2013. jún. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
17-es, ha a pasijaiddal is így viselkedsz, nem csoda, hogy egyik sem fordított rád annyi figyelmet, hogy megmutassa milyen érzés igazán élvezni. :P
2013. jún. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 Tinaa0 válasza:

Valószínű.:)

Mivel nekem már volt hüvelyi orgazmusom és átéltem...:D Szerencsés vagyok a barátommal, mert ő mindig kielégít engem, minden alkalomkor."Megvárja" amíg elérem az orgazmust:)Vagy csikló,vagy hüvelyi.De álltalába mind a kettő:) És a hüvelyi orgazmus tényleg olyan mintha pisilnem kéne.:D

2014. jan. 4. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!