Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szűz vagyok és nem állt fel a...

Szűz vagyok és nem állt fel a sexnél, a dolog bonyolultabb olvassátok el a letieket?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel próbálkoztunk a sexel, kinyaltam

De amikor odakerült a sor, hogy betegyem nem akart felállni csak meredezett

A problémám fő oka szerinte a sötét, hiszen a barátnőm csak sötétben képes szeretkezni este és a redőnyt is lehúzza hogy még a saját orrom se lássam és ez így nekem nem igazán fekszik mert akár a párnát is dughatnám mivel nem látom a lányt

Valakinek valamilyen tanácsa van, hogy mégis hogyan bírjam a "kis barátomat" feléleszteni



#szex #szűz #sötét #sötét sex
2013. jún. 10. 22:01
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Annyira béna nem lehetsz, hogy nem találod meg a lányt. Különben meg szerintem szimplán túlizgulod az a baj. De csináljatok félhomályt. Bókolj kicsit a lánynak, oldd fel az ő gátlásait
2013. jún. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
ne parázz és feláll
2013. jún. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy a lánnyal sokat vagyok együtt, és szinte minden találkozásunknál előhozza hogy a cerkám nem használható..


Pl ha véletlenül odacsap egy kicsit az utcán, és én csak hülyeségből mondom, hogy hékás az még kell, erre ő azt válaszolja, nyugi úgy se használható nem érek vele semmit..

2013. jún. 10. 22:08
 4/21 A kérdező kommentje:
Tudom, vagy is remélem hogy nem komolyan teszi hozzá ezeket a kommenteket mert mosolyog közben stb és én is mosolygok rajta de belül szarul esik
2013. jún. 10. 22:09
 5/21 anonim ***** válasza:

Hmm, hát azért a barátnőd sem segít nagyon a dolgokon.

Rombolja az önbecsülésed, persze, hogy nem áll fel. Meg a sötétben szex, sem túl jó...

Szerintem előbb változtasson Ő, és ha ezek után sincs semmi, akkor már aggódjál.

2013. jún. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
De ő nem hajlandó változtatni nagyon szégyenlős
2013. jún. 10. 22:15
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

(5#)Pedig kéne. Azért csak jobban fel lehet izgulni egy női test látványára, mintha csak tapogatózol a sötétben.

Nekem is lelankadna, ha fiú lennék :D

2013. jún. 10. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Lehet tényleg elkéne hagyni lányt, csak az a baj, hogy szeretem...


Mert így csak én vagyok "hibáztatva"....

És már mondta hogy ez neki így nem jó, hogy elkezdem a dolgokat... aztán meg félbeszakad mivel nem áll fel ... elment tőle a kedve...


Aztán a megjegyzései se segítenek, hogy ..... használhatatlan vagyok stb... lehet nem komolyan mondja de akkor is ... és hiába szólok neki ugyan úgy mondja az ilyeneket

2013. jún. 10. 22:26
 9/21 anonim ***** válasza:
Vagy csak ronda vagy és nem akar látni.
2013. jún. 10. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy ez egy ördögi kör. Izgulsz -> nem áll fel -> mégjobban izgulsz...

Erre egy megoldás van, egy olyan lány aki türelmes, hidd el, a harmadik próbálkozás környékén működni fog, HA a lány is normális. Ilyenkor jobb beismerni, hogy izgulós vagy, ne haragudjon, de ha türelmes egy kicsit, hamarosan mindkettőtöknek nagyon jó lesz!

2013. jún. 10. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!