Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szűz vagyok és nem állt fel a...

Szűz vagyok és nem állt fel a sexnél, a dolog bonyolultabb olvassátok el a letieket?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel próbálkoztunk a sexel, kinyaltam

De amikor odakerült a sor, hogy betegyem nem akart felállni csak meredezett

A problémám fő oka szerinte a sötét, hiszen a barátnőm csak sötétben képes szeretkezni este és a redőnyt is lehúzza hogy még a saját orrom se lássam és ez így nekem nem igazán fekszik mert akár a párnát is dughatnám mivel nem látom a lányt

Valakinek valamilyen tanácsa van, hogy mégis hogyan bírjam a "kis barátomat" feléleszteni



#szex #szűz #sötét #sötét sex
2013. jún. 10. 22:01
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

De én szeretem ezt a lányt, csak ő nem úgy áll hozzá.


Mindig magára veszi és besértődik aztán csak emlegeti, hogy használhatatlan vagyok.


De magát is hibáztatja, hogy biztos én nem kívánom stb.. de ez nem igaz kívánom csak a style nem a legjobb.


Mivel ha nem áll fel nem az van hogy próbálkozik felállítani hanem ink megfordúl és bevágja a durcát

2013. jún. 11. 10:47
 12/21 anonim ***** válasza:

Azért ne haragudj ember, de akár milyen sötét van ha érzem a párom kényeztetését, testét nedvesedek mint állat...

Persze a barátnőd se normális , hogy csak sötétben hajlandó, ez aztán a bizalom tetőfoka...

2013. jún. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is probléma volt az elején - sima pettingnél alig tudott elmenni a barátom (ő már nem szűz, én még az voltam) -, mert nagyon izgult. Annyira görcsösen akarta, hogy a szerszáma csütörtököt mondott.

Totál kikészült tőle, attól félt, elhagyom ezért. Nem győztem nyugtatgatni, hogy lazítson, majd legközelebb, különben is, miért hagynám el? És harmadik-negyedik alkalommal már simán ment a dolog.


A barátnőd viszont irtó bunkó, hogy gúnyolódik rajtad emiatt. A föld alá süllyedhetne, amiért nem segít, a helyedben a következő megjegyzésénél hagynám ott a fszba.

2013. jún. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim válasza:
na valami lett végül?
2013. júl. 17. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

12. válaszadódnak, átestünk rajta.

aznap este nem állt fel a cerkám, vagy is mindig mikor ráült lelankadt, amikor a szájába volt állt.


A végén már amikor ráült akkor is állt csak hamar elmentem.


Meg állítólag nem figyeltem rá és a méhét szétszakítottam.

Akkor este nem volt semmi gáz, mosolyogtunk.. adott puszit.. minden

Másnap délután említette meg, hogy nem illünk össze, én egy állat vagyok.. és ráadásul nem fog könyörögni a szerszámomnak hogy működjön... én nem is szeretem nem kívánom őt.. és most egy jó darabig elvettem a sextől a kedvét és nem fogunk..


szerintetek mi legyen ?

2013. júl. 18. 21:50
 16/21 anonim válasza:

uhh :(

mondd neki sokszor hogy szereted..

és mondd neki hogy azért voltál állat ha állat voltál..mert kihozta belőled az állatot olyan vadítóan szexi ;)

2013. júl. 18. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy mit mondasz a csaj már az elejétől fogva csak a kifogásokat keresi meg hülye szabályokat talál ki...
2013. júl. 19. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
amugy hány évesek is vagytok??
2013. júl. 19. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
18
2013. júl. 19. 00:07
 20/21 gegehp válasza:
Igazából velem is ez történt és még nem vagyok túl rajta az h ilyeneket mond a baratnő amiatt lehet előtte meg azért volt mert izgultál v nem akartál neki fájdalmat okozni.
2018. jún. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!