Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nagyon vékony vagyok, hogy...

Nagyon vékony vagyok, hogy fog így valaha egy nő Férfiként rám felnézni?

Figyelt kérdés
Mind kisfiúnak tartanak, pedig 20 éves vagyok, értelmesnek gondolom magam, építem az életem, csak a csajozás nem megy. Nem voltam még nővel, de el sem tudom, képzelni, hogy a vékonyságomból adódóan valaha is leszek. Menjek el hivatásoshoz, aki beavat, és még ha hazug is, legalább elhihetem, hogy felnéznek rám a nők, élvezik velem a szexet?
2013. jún. 13. 22:27
 1/7 anonim ***** válasza:
túlspilázod ezt az egészet és saját magaddal nem vagy megelégedve ezért nem sikerül a csajozás mi csajok a magabiztos pasikat szeretjük
2013. jún. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia! Ne haragudj de butaság amit gondolsz! A párom is nagyon vékony holott sosem rajongtam a vekony pasikert! Szemelyszerint pici es vekony vagyok tetszenek a nagyobb pasik! De vekonysag ide vagy oda szeretem egy "nagydarab" pasit dobtam érte! NE menj prostihoz nem biztos hogy Kellemes élményben lesz részed! Várd ki ameg eljon az ideje! Ismerkedj!:-)
2013. jún. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem mindenkinek a kigyúrt/mackós pasik jönnek ám be, űgyhogy van esélyed, nyugi :)

22N

2013. jún. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én kifejezetten a vékonyabb srácokra bukok :) (persze azért nem anorexiásra) De egyébként kezdj el edzeni, sportolni valamit. Meg persze kajálj rendesen és máris lesz rajtad egy kis izom (de azért ne vidd túlzásba)
2013. jún. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nekem mondjuk nem számít, hogy vékony-e a srác, vagy kigyúrt. az arc számomra azért fontosabb, de nem minden a külső. a személyiség is fontos, nekem az a legfontosabb egy pasiban, hogy mindig megtudjon nevettetni. egyébként ha téged ez ennyire zavar, akkor járj el sportolni, vagy akár karatézni, ha lesz mondjuk egy feketeöved, tuti férfiként fog rád nézni a csaj,:), de viccet félre téve, amúgy ha te így jól érzed magad, akkor nem kell sportolni, a lényeg, hogy legyen önbizalad, ert nekünk lányoknak, ez a legeslegfontosabb dolog, lehetsz akármilyen helyed, ha tutyi-mutyi vagy, akkor nem valószínű hogy egyetlen lánynak is kelleni fogsz majd, ax olyannak aki szeret anyáskodni felletted, az meg nem hozsem, hogy tetszeni fog, ha valaki irányítani fog téged. prostihoz meg ne menj. annyira nem gáz ég 20 évesen, hogy szűz vagy. ismerkedj, járj el szórakozni stb. és mondom a lényeg, hogy fogadd el magad, és legyen önbizalad. aúgy nem küldenél egy képet? mert lehet tök jól nézel ki, te meg itt rinyálsz. bocs, ha esetleg valahol durván fogalaztam. 18/L
2013. jún. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

inkább a személyiségedben kéne hibát keresned

a nővérem párja is alig 45kg pedig magas,és a legtöbb vékony ismerősömnek van barátnője,a maradéknak pedig azért nincs mert egyszerűen képtelenek nyitni a nők felé és azt várják hogy ők menjenek oda hozzá

2013. jún. 13. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Az én párom is vékony,magas :) Csinos és széparcú lány vagyok(nem egózásból vagy ilyesmi),még így,hogy van barátom is sok pasi szóvá teszi vagy ismerkedni akar,vannak közöttük mindenféle testalkatúak,de rájuk se hederítek. Ugyanis én a páromat szeretem,úgy,ahogy van. Már az elején sem számított nálam a testalkata. Nekem ennél sokkal fontosabb dolgok számítanak-a belső értékek,őszinteség,tisztelet,intelligencia(leginkább érzelmi) ésígytovább. Hány kigyúrt pasi rendelkezik ezekkel úgy általában...?:)


A lényeg,hogy legyél magabiztos,mert hidd el,hogy (legalábbis nekem) egy önbizalomhiányos pasi,aki nem merne elhívni valahova egyáltalán nem vonzó. Nézhetne ki akárhogy. Akkor vagy Férfi,ha akként viselkedsz,a külső itt csak sokadlagos szempont! Legyél udvarias,kedves,figyelmes,és magabiztos! (Persze ehhez olyan lányt is keress,aki tudja ezeket értékelni,mert sajnos sokan nem tudják és utána jönnek a csalódások,hogy 'a lányoknak nem kellenek a rendes pasik'. Nem a pénzéhes r.bik között kell keresgélni:)

Egészen 16 éves koromig nagyon önbizalomhiányos voltam. De elkezdtem egyre csinosabban öltözködni,a szemüveget kontaktlencsére cseréltem stb,és a legfontosabb,hogy megszerettem és elfogadtam önmagam! Innentől csak úgy tapadtak rám a pasik:) A barátomat is ekkor ismertem meg.


Szóval,lényeg a lényeg,kitartás és önbizalom,tapasztalatból mondom!

19/L

2015. jan. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!