Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetetk valaha lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetetk valaha lehet nekem is vékony, alacsony, bájos arcú barátnőm vagy próbáljak összejönni nekem amúgy sosem tetsző túlsúlyos vagy csúnya lányokkal? Vagyis röviden adjak le az igényeimből?

Figyelt kérdés
2012. febr. 3. 23:32
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
96%

attól függ hogy TE milyen vagy..

Ha pattanásos arcú vagy elég nyomi fejszerkezetű, esetleg te vagy hájas dagadék, akkor ne várd hogy playboy barátnőd legyen.. nézz a tükörbe aztán úgy keress.:D

2012. febr. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 vnas00000 ***** válasza:
80%
nem kell leadnod csak találd meg a meg felelő lányt :D(ami nehéz lesz) XDD
2012. febr. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
87%
Verjed ki és menjél aludni! Csúnya csaj minek? amúgy meg kompromisszum... lesz egy olyan, akinek bejössz, meg épp ő is neked. Még ha nem a legbájosabb az arca akkor is. Neked az lesz.
2012. febr. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

alacsony, vékony fiú vagyok, állítólag fejre átlagos, valaki szerint meg helyes, ennek ellenére nem tudok valamiért kapcsolatot kialakítani lányokkal


aki meg sértegetett, annak üzenem, te sem ismersz az írásodból is látszik...

2012. febr. 3. 23:37
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem vékony = túlsúlyos? Szerintem azért vannak fokozatok, de minegy. Amúgy meg ne görcsölj rá. Ismerkedj, próbálkozz azoknál a lányoknál, akikben megfog valami. Nem kell a tökéleteset keresni, nem kell hogy minden elvárásodnak megfeleljen, csak legyen benne valami, ami megtetszik neked.


24/l

2012. febr. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

ma 23:37


Eddig is mindig olyan lányoknál próbálkoztam, akik tetszettek és nem a tökéletes bombanőkre kell gondolni, kár, hogy élőben nem tudom nektek bemutatni, hogy csak egy nap hány nekem tetsző lányt látok főleg a buszmegállókban, buszon utazva...

2012. febr. 3. 23:40
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Ne hallgass ezekre, elég szemét dolog hogy mindenki azért jár fel hogy bunkózzon. Szerintem ne tegyél le róla, bár a mostani lányok akár vékonyak akár dagadtak mind mind bunkók, ez sajnos tény és való. Persze van olyan lány mindkét típusban akik normálisak é lehet összejönnének veled, de őket nehéz találni. Én is így vagyok vele egyébként, de szerintem a csúnya lányok nem is olyan csúnyák, persze láttam már olyan lányt akire tényleg rossz volt ránézni, de a társkereső oldalakon mégis a tetszik gombot nyomtam, mert megérdemlik ők is a tiszteletet. A kikent vékony mutogatós csajokat meg nagy ívben elkerülöm, mert beképzeltek és tudom hogy úgy sem tudnának kielégíteni akármilyen sminket is raknak magukra, akármekkora szilikonmellekkel virítanak, nekem nem fognak bejönni. Általában az intelligenciájukat és viselkedésüket nézem, szeretem ha egy nő meghallgatja amit mondok és vannak önálló gondolatai amiket ki is fejt rendesen, és el lehet vele beszélgetni és nem néz le az arcformám vagy a hajam miatt.
2012. febr. 3. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Épp ezt mondom, ne görcsölj, ne akarj mindenáron. Inkább hagyd egy kicsit a dolgot, vagy mondjuk egy héten csak x lányhoz menj oda, vagy nem tudom. Valahogy nyugodj le, menj el úgy bulizni, hogy nem az van benned, hogy márpedig meg kell ismerkednem valakivel. Sokkal könnyebben fog menni. :) Legalábbis velem így volt. :)


24/l

2012. febr. 3. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%

Ne adj lejebb,mert hosszútávon nem fog működni.Csaj egy ideig-óráig.Aki elsőre nem jön be,azzal nem fog IGAZI szerelem kialakulni.

Akire elsőre azt mondod, hogy húúú van kémia,na igen Ő AZ,azzal gyere össze.

Ha pusztán szexuális tapasztalatokra vágysz,akkor is inkább azt tanácsolom, hogy neked külsőre tetsző lánnyal próbáld meg...Mert hidd el nem ugyanolyan.Vonzalom nélkül a szex az elég sz*r....

2012. febr. 3. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
54%
Nekem meg a nyeszlett, alacsony pasik nem tetszenek. Szar világ ez, kiskomám...
2012. febr. 3. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!