Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha szeretném a testem formálni...

Ha szeretném a testem formálni, de nincs rajtam semmi zsír mert nagyon vékony vagyok, Lehet valaha formás popsim és feszes hasam?

Figyelt kérdés
170cm,45-47kg közt tengek-lengek 16éves lány :)
2011. febr. 22. 16:57
 1/7 anonim ***** válasza:

Rajtam sincs semmi zsír. :S Bocsi, hoyg nem a kérdése válaszolok.

Talán egyél egy kicsit többet, mint amennyit szoktál hátha felszedsz magadra valamennyit.

2011. febr. 22. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nembirok :) igy is mindenki csodálkozik hogy mennyit eszek...és sehol semmi :/ anya azt mondja a gének..
2011. febr. 22. 17:04
 3/7 anonim ***** válasza:

úhh, nekem az ilyen lányok az eseteim.


BIztos nagyon szép vagy így is

2011. febr. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Persze hogy lehet formás popsid/lapos hasad! ...bár ezek egy része genetika kérdése is, de megfelelő edzéssel/izomépítéssel (és persze hozzá megfelelő táplálkozással) természetesen sokat lendíthetsz a külsődön!
2011. febr. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Olyan nincs, hogy nincs rajtad zsir. Ahogy a magasság/súly arányt elnézem más se nagyon van rajtad. Nyugodtan nekiállhatsz edzeni, akár házilag is. Pl.: futás, fekvőtámasz, hasprés, gugolás...
2011. febr. 22. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

értem köszönöm:D... csk nemtudok hízni:( amitől már felszed egy karácsony alatt 5öt míg én 1 et minimum :(

hát ezt a széptség dolgot cáfolnám :)

2011. febr. 22. 17:06
 7/7 anonim ***** válasza:

Szimplán hízástól még nem lesz feszes senki, attól csak lesz az amúgy vékony alkaton némi löttyedt zsír, az még rosszabb.

Ezek szerint kifejezetten nehezen fejlődő, vékony alkat vagy. Ha átlagos alkat lennél, otthoni, saját testsúlyos edzéssel is viszonylag hatékonyan formálhatnád magad, viszont egy hozzád hasonló alkatnak muszáj az intenzív, súlyzós edzés, ha valamit el akarsz érni, más egyébbel csak egy kicsit formásodnál és megrekednél. De természetesen konditermi edzésből sem bármilyen, elég speciális program szerint kéne edzened, és valóban, az étkezéseden is változtatni kell.

Amennyiben el tudod fogadni, hogy sajnos kevéssé szerencsés alkat vagy, és hajlandó vagy konditeremre áldozva ott edzeni, és valóban komolyak a szándékaid, elkötelezett vagy az alakod formálása felé, nagyon szívesen segítek megfelelő edzéstervvel és tanácsokkal. Ez esetben - de csak akkor, ha tényleg hajlandó vagy komolyan áldozni rá - kérlek, nyugodtan írj nekem privát mailt! Csak kérlek, írj megszólítást és mutatkozz be, mert egysoros üzenetekre nem válaszolok, és sajnos sok ilyenre volt példa az utóbbi időben!

2011. febr. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!