Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hány centi hosszú egy egészség...

Hány centi hosszú egy egészséges nő hüvelye?

Figyelt kérdés
Szűz vagyok és megvan az esélyem hogy hátrahajlott méhet örököltem, de még nem tudom, viszont most van barátom akinek körülbelül 18 centi, az én hüvelyem viszony 9-13 centi közt mozog, attól függően hogy felizgult vagy alapállapotban van e...lehet hogy gond van? vagy ez normál méret?
2013. jún. 17. 13:58
 1/4 anonim ***** válasza:

A páromnak 18 cm a szerszáma. Bizonyos pózokban tövig befér, igaz akkor már érzem őt a méhszájnál. A nőgyógyász szerint odalent minden rendben van, nincs hátrahajlott méhem.

Változó, hogy kinek mekkora a hüvelye, nem egészség kérdése.

2013. jún. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]

A hüvely izgalom hatására tágul, mint széltében, mint hosszában ;) Amúgy megméred ujjazás közben vonalzóval? :D

2013. jún. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyugalmi állapotban 8-10 cm, ha izgalmi állapotban a belső kétharmada tágul. (persze arányaiban nem sokat gondolom max. 2-3 centimétert.) Normál méret nyugi!
2013. jún. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom a hüvely kb 10 centi csak a méh - méhszáj hátrébb tolódik így fér be a nagy fiú
2013. jún. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!