Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 18 éves vagyok, szűz. Átlagos...

18 éves vagyok, szűz. Átlagos vagyok külső-belsőre ha lehet igy fogalmazni, de még nem vesztettem el. Nyáron alkalmam lesz kurvázni és a kérdésem hogy megtegyem e? Vagy várjak még egy "igazira"? (fiú vok)

Figyelt kérdés
Egyébként éretnek érzem magam rá és már nagyon kívánom a sexet.
2008. jún. 22. 04:05
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
58%
nem tudom,miért, de a szüzesség elveszítéséből mindenki nagy hűhót csap, szerintem kurvázz.
2008. jún. 22. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
96%
Nehalgass a fafejekre. Várjál arra a lányra akivel tényleg érzelmileg is kötődtök. Semmi értelme a "kurvázásnak". Menjen oda az akinek MÁR nincs kivel. de te fiatal vagy. Lessz még alkalmad elég. Ismerkedj a neten lányokkal. Ha nincs érzelem, akkor nem is fog igazán tetszeni a dolog.
2008. jún. 22. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
68%
ne kurvázz, az undorító.
2008. jún. 22. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
63%
Inkább szedj össze vmi alkalmit, attól nem nőnek ökölnyi tepertők a szádon meg a farkadon.
2008. jún. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
96%
Csak kurvát ne!!!!!!!Inkább várj még az igazira!A q-val egyrészt nem lessz olyan jó érzés mivel már rohadtul tág, és még te fogod magadat hülyén érezni h miért nem volt jó?!?!?!(ezt csak egy haveromtól hallottam,mert ő volt annyira hülye h megtegye!)Másrészt pedig sokkal jobb azzal akit szeretsz!És ne izgulj lehet h már nyáron meglessz az igazi;)HAJRÁ!!!
2008. jún. 22. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
100%

én mondjuk lány vagyok, de ha fiú lennék sem jutna eszembe soha kuvához fordulni, bármit elkaphatsz tőle, neki semmit nem jelentessz, sittysutty azt mehetsz... persze, amit kérsz, megcsinálja, de milliószor jobb az, ha szeretsz valakit, leírhatatlan érzés, élvezed, hogy élvezi és fordítva:)

én is 18 évesen vesztettem el és egyátalán nem bántam, hogy megvártam az igazit,pedig sok lehetőségem lett volna...

neten való ismerkedést pedig én is ajánlom, csak a sok csalóra vigyázz!!!

2008. jún. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
88%
ne kurvázz semmiképpen.ha elmész egy diszkóba, vagy akárhova, inkább az figyelhető meg, hogy a lányok másznak a fiúkra, szóval fel tudnál csípni valakit könnyen.(ha meg rocker vagy hasonló vagy, akkor tudok pár helyet, ahol szintén könnyen kapható, a te stílusodhoz illő lányok vannak.)
2008. jún. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
43%
szerintem faszság a nagy ő-re várni ezzel.
2008. jún. 22. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat!Most nemrég majdnem öszejött az igazi de egyszerüen nincs szerencsém mert pont elutazik évekre. Szal lehet akkor várok és remélek tovább..(jah és nem vagyok rocker:D de azért kössz:D)
2008. jún. 23. 00:33
 10/20 anonim válasza:
100%
Én 16 vagyok és kinoz a kangörcs mégse kurvázok! ;)
2008. okt. 26. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!