Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mennyire fáj az első alkalom?...

Mennyire fáj az első alkalom? Leborotváljam, vagy kozmetikusnál szedessem le? Előtte zuhanyozzak? Minden tanács jöhet. L

Figyelt kérdés
2013. jún. 20. 00:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

én nem is éreztem semmilyen fájdalmat :) 16 és fél éves voltam, amikor megtörtént :) azóta is együtt vagyunk :) ..borotvával elég :)

19/L

2013. jún. 20. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A gyanta még a kevésbé fájós helyeken is annyira fájt, hogy majd összepisiltem magamat, már ha arra gondoltál kozmetikus alatt. Borotva bőven elég. A zuhany szerintem minden együttlét előtt alap. Nekem nem fájt, de elsőre kellemetlen volt. Ne számíts egy nagy élményre, akkor könnyen csalódhatsz.
2013. jún. 20. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A gyantát én is kerülném, de ha te jól bírod az ilyesmit, akkor hajrá, csak ne közvetlen előtte, nyilván...A zuhany szerintem alap, gondolom nem szoktál izzadtan és ápolatlanul randira (vagy bárhova) elindulni. Mondjuk ebben a dög melegben úgyis hamar leizzad az ember, de azért na.

Fájdalom meg egyénfüggő, barátnőm kb. semmit sem érzett elmondása szerint, nekem nem egy-két alkalom kellett, hogy rendesen átszakadjon, és az ellenségemnek sem kívánnám azt az érzést :/ De rá is paráztam, plusz párom sem volt túl ügyes :)

2013. jún. 20. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
27%

"Mennyire fáj az első alkalom?"

Mintha élve nyúznának.


"Leborotváljam, vagy kozmetikusnál szedessem le? Előtte zuhanyozzak?"

Nehogy csinálj ilyeneket! Elsőre büdösen szőrösen az igazi!

2013. jún. 20. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
nekem nem fáj egyáltalán:) de elvileg van akinek nincs szűzhártyája....:)
2013. jún. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nekem nem fájt. 1 hónapja volt. borotva elég. zuhanyozz előtte, illatos tusfürdő, parfüm. szerintem ez beválik. :) tanácsként pedig: szerintem mindenképpen vegyél síkosítót. lehet hogy nem fog kelleni, de az elsőnél mindenképpen könnyebb vele a behatolás. sok sikert 17/L :)
2013. jún. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!