Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 25 évesen, ízlésesen kigyúrt...

25 évesen, ízlésesen kigyúrt zsírmentes, szálkás testtel, igazi adonisz alkattal, átlagos arccal, viszont igazi töketlen balf. Asz magatartással gond ha még nem voltam nővel?

Figyelt kérdés
Egyszerűen képtelen vagyok kommunikációra.Sokáig voltam teljesen átlagos testalkatú pedig sok csajom lehetett volna, így 25 évesen sem dugtam még.Szégyelltem a testem, még most is szégyellem mert bár az izomzatot már felépítettem, még legalább 8 hónapig fog tartani, hogy kiégessen a bőröm alól a zsírt, hogy igazán szép legyen a testem.Nagy gondot okoz az utcára is kimenni így, szégyellem magam, még a nagy melegben is hosszúujjúban izzadok.Beszélgetni nővel nem tudok, ide-oda tekintgetek mint egy kretén, szemkontaktust nem tudom tartani és észrevettem, hogy amíg meg nem szólalok tetszem a csajoknak de ahogy kommunikálnak velem azonnal lankad az érdeklődésük.Ha elérem a zsírmentes külsőt, legalább dugni nem fogok szégyellni de még akkor is megmarad a balfas.z nézések sokasága.Sokszor az a baj, hogy hirtelen feláll amikor az utcán beszélek nővel, vagy olyan magas a pulzusom, hogy szószerint egy hang nem jön ki a torkomon.Egy ilyen selejt találhat legalább ba.szásra partnert?És hány éves koromig találhatok normális kinézetű nőt-nem kur.vát- szexre?Mert már bánom, hogy elpocsékoltam egy rakás időt a legjobb éveimből de szégyelltem a testem.
2013. jún. 22. 00:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Te hülye vagy b*meg. Szerinted a nők a testzsírod százalékát nézték bármikor?


Nekem gyanús, hogy csak reklámozni akarod itt magad.

2013. jún. 22. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ez engem most tökre meghatott... :-)

Nézd, rajtam is van felesleg, de úgy vagyok vele, hogy mindent megtngyek a jobb testért. Így is van, akinek tetszem és Te is tetszel a lányoknak. Hidd el, hogy igenis jó pasi vagy! Nem fog varázsütésre menni a beszélgetés, próbálkozni kell.

Ne hagyd abba a tested formálását, és nem szégyen, hogy szűz vagy!

17l

2013. jún. 22. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Bocs, de nem merek képet küldeni több okból.1.nehogy valaki azt mondja áhh nem is vagy izmos,2.nehogy valaki felismerjem,3.úgy sem fogunk(sajnos) dugni még,legalább 8-9 hónap kell hogy kész legyen a mű.
2013. jún. 22. 01:09
 4/9 anonim ***** válasza:
Ne szégyeld és ne legyél félénk. az a baj ha nem kommonikálsz nem lesz nőd de ha nem lesz nőd nem fogod megérteni azt hogy a nök is ugyanugy váganak a szexre és a férkiakra csak nekik mivel nök meg ell mondani mit akarsz tölük.
2013. jún. 22. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem te eszeveszettül ronda lehetsz.
2013. jún. 22. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én nem kértem képet!

2. vagyok.

2013. jún. 22. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Jezusisten!!! Te tenleg azt hiszed hugy a testedert barki le fog fekudn veled. Nem vagy szazas. Az az igaszsag hogy egy no nagy feleloseget vallal aval hogy agyba bujik valakivel. Nem csak a riziko miatt hogy teherbe esik, hanem a tarsadalom altal ra gyakorolt hatas miatt is.

Amugy egy ferfi vonzalma egy sokkal komplexebb dolog mint egy zsirmentes test, egy nonek dominans ferfira van szuksege akiben megbizhat es nem problemazik azon hogy szegyeli a testet vagy nem.

Ezek a dolgok fejleszthetoek, a komunikacio is. Eleg magas szintre es mar sok embernek sikerult.

2013. jún. 22. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

sz*rt se érsz azzal ha csak edzel

ha nem vagy képes rendesen kommunikálni,nincs kisugárzásod akkor semmit sem érsz egy jó testtel

2013. jún. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 LeftBehind ***** válasza:
Nyugodj békében magyar nyelv...
2013. jún. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!